FIRMO.CZ: Udělejte si jasno ohledně obchodních partnerů

30.09. 2015 • Zajímavosti

Dostali jste nabídku na zajímavou spolupráci, ale nejste si jistí ohledně solventnosti potenciálního obchodního partnera? A víte vůbec, kdo za daným subjektem skutečně stojí? Otázek, na které byste si měli před uzavřením dohody o spolupráci odpovědět, je víc než dost. Jenomže co když podobné nabídky dostáváte až příliš často a nemáte čas shánět relevantní informace? V tom případě je pro vás jako stvořený nový online nástroj FIRMO.CZ, který vám představíme v následujících řádcích.

Důsledný výběr obchodního partnera mívá na fungování firmy významný vliv. Zaplést se s někým, kdo nedostojí svým závazkům, může mít pro vaše podnikání nedozírné následky. Proto byste měli prověřit veřejný registr dlužníků a množství dalších volně dostupných zdrojů. A to vás bude stát spoustu času, který je ve světě byznysu ekvivalentem pro peníze. Vraťme se proto k výše zmíněnému pomocníkovi, který vám detektivní práci ulehčí.

FIRMO.CZ je rejstřík firem a osob, který momentálně čítá více než tři miliony záznamů. Jde o obsáhlou databázi, která na jednom místě sdružuje veškeré důležité informace z volně dostupných zdrojů. Zpracovávané informace pochází z obchodního rejstříku, rejstříku živnostenského podnikání, sbírky listin a veřejného rejstříku dlužníků. Nechybí ani insolvenční rejstřík a mimo jiné zde najdete také informace ohledně spolehlivosti plátců DPH, dotací z EU, veřejných zakázek, volných pracovních míst, patentů a obchodních známek.

Díky FIRMO.CZ nebudete ztrácet čas a získáte veškerá data okamžitě. Je to však dostatečný důvod, proč si zaplatit registraci? Pokud vás nepřesvědčila přítomnost informací ze všech zdrojů, mohly by to být následující funkce:

 • pokročilé vyhledávání vazeb mezi subjekty
 • upozornění na důležité změny
 • přehledné grafy a finanční ukazatele

Pokročilé vyhledávání vazeb mezi subjekty zajistí, že budete vždy vědět, s kým máte tu čest. Zároveň budete upozorněni na jakékoliv změny u vybraných subjektů. Informace jsou vždy aktuální a dostupné odkudkoliv. Chcete-li se o efektivitě online nástroje FIRMO.CZ přesvědčit sami, neváhejte a vyzkoušejte časově omezenou bezplatnou verzi.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
 • ePojištění.cz je největší srovnávač na trhu. Srovnejte ceny povinného ručení nebo cestovního pojištění. Finská půjčka - rychlá půjčka bez poplatků do 10 minut.
 • hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
 • Jak snadno evidovat najeté kilometry firemními vozy? Kniha jízd je spolehlivým řešením.
 • Zajímá vás možnost výhodného investování? Investiční specialisté z OVB life.cz vám sdělí více!
 • Přehled českých půjček od ověřených poskytovatelů.
 • Půjčka bez nahlížení do registru na cokoliv a bez zbytečné administrativy.
 • Tip na moderní personální HR systém Vema. Mějte náskok před konkurencí!
 • Víte, co je CRM systém? Připravili jsme pro vás přehledné vysvětlení s možností vyzkoušení programu eWay-CRM zdarma.
Kontakt a reklama