Luxusní reklamní předměty potěší vaše zákazníky

24.07. 2018 • Tipy a rady

Lidé mají rádi dárky a pozornosti. Je-li vaše obchodní strategie postavena na loajálnosti klíčových klientů či partnerů, propracovaný věrnostní program s luxusními reklamními předměty by měl být samozřejmostí. Představíme ty nejatraktivnější možnosti.

Existuje mnoho způsobů, kterými lze klienty odměnit za jejich přízeň. Všeobecně ale platí, že u zákazníků nakupujících zboží běžné potřeby boduje spíše cenové zvýhodnění, zatímco ostatní zákazníci či partneři uvítají podporu v podobě luxusních předmětů a doplňků. Zatímco u obchodů s potravinami, oblečením či slevových portálů tak nejvíce zafunguje dodatečná sleva či kredit na další nákup, při nákupu šperků, luxusního zboží či u partnerských programů se uplatní jiná strategie.

Luxusní reklamní předměty jako odměna pro klienty a jejich blízké

První možnost odměny představuje doplňková výbava a služby zdarma. Uplatňuje se především u nákupu hodnotnějšího zboží jako jsou luxusní šperky či dražší automobily. Součástí zákaznického servisu tak může být v případě šperků dodání krabičky, certifikátu a následné zabalení, v případě automobilu například bezplatný servis či příslušenství.

Alternativou jsou reklamní předměty určené pro klienta či jeho rodinu. K podpisu významné smlouvy je například vhodné darovat luxusní pero v dárkové krabičce s gravírováním. U bankovních produktů určených pro děti je dobrým zvykem darovat plyšovou hračku, zakoupené členství v elitním sportovním zařízení zvýrazní dárek v podobě sportovního náčiní. Namísto reklamních předmětů je také možné využít dárkové poukazy, které jsou však méně osobní.

Nejlepší variantou dárku jsou výrobky, které se přímo váží k zakoupenému zboží či službě. Pokud uvažujete o tvorbě takových reklamních předmětů, specialisté z reklamní agentury Propaq vám mohou pomoci.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • ePojištění.cz je největší srovnávač na trhu. Srovnejte ceny povinného ručení nebo cestovního pojištění. Finská půjčka - rychlá půjčka bez poplatků do 10 minut.
  • hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
  • Jak snadno evidovat najeté kilometry firemními vozy? Kniha jízd je spolehlivým řešením.
  • Přehled českých půjček od ověřených poskytovatelů.
  • Půjčka bez nahlížení do registru na cokoliv a bez zbytečné administrativy.
  • Tip na moderní personální HR systém Vema. Mějte náskok před konkurencí!
  • Víte, co je to CRM software? Připravili jsme pro vás přehledné vysvětlení s možností vyzkoušení programu eWay-CRM zdarma.
Kontakt a reklama