Online půjčky Topfinanc

05.04. 2015 • Půjčky a hypotéky

Na finančním trhu je možné najít velké množství bank, ale i nebankovních společností, které nabízí půjčky, ale i jiné finanční produkty. Každý zájemce si tak může vybrat to své, co mu nejvíce bude vyhovovat. Nebankovní společnosti se samozřejmě snaží nabídnout potencionálním klientům samé lákavé nabídky. Je pro ně žádoucí získat nové klienty. Získání půjčky u nebankovní společnosti je mnohem snazší, než u bank. Nebankovní společnosti totiž často nenahlíží do registru dlužníků, což je většinou ten nejčastější důvod, proč banka nevyhoví žadateli. Společnosti dále nepotřebují ani výši příjmu a sjednání takové půjčky je velmi snadné a rychlé. Mnohdy v řádech i několika minut. Mizí zdlouhavé ověřování a administrativa. Peníze má žadatel prakticky okamžitě na svém účtu.

Na druhou stranu i nebankovní společnosti si chrání své peníze. A tak se může stát, že žadatel nedostane peníze. Nemusí ale zoufat. Pokud se mu nepodaří získat půjčku u jedné společnosti, může vyzkoušet své štěstí u druhé, která mu třeba peníze půjčí.

Každý z nás se ale někdy může dostat do situace, kdy bude potřebovat za každou cenu nějaký finanční obnos. Většina společností mu není ochotna půjčit, a tak mu nezbývá, než se obrátit na půjčky Topfinanc, kde je vysoké procento schválení. Nyní se na ně podíváme podrobněji.

JAK FUNGUJE SYSTÉM ROPFINANC

Mnoho lidí je ve špatné finanční situace. Topfinanc se snaží poskytnout peníze co největšímu procentu žadatelů. Společnost se specializuje n zprostředkování půjček prakticky pro každého žadatele. Spolupracuje s řadou renomovaných poskytovatelů půjček.

Žadatel se nemusí skoro o nic starat. Zažádá si jen o požadovanou sumu, vyplní formulář a následně čeká na kontaktování firmou. Firma se pak bude snažit co nejvíce vyjít vstříc žadateli. Zájemce tak má velkou pravděpodobnost, že žádané peníze skutečně obdrží. Věřitel bude obeznámen, komu peníze půjčuje.

CO NABÍZÍ PŮJČKY TOPFINANC

Společnost se snaží, aby byla co nejvíce schopna vyhovět klientovi. Každý žadatel je tak řešen individuálně. Je dobré vědět, že společnost se snaží vyhovět opravdu v každém případě a již jen stačí najít to nejvhodnější řešení. A proto nabízí tři hlavní druhy půjček. Klient si tak může přijít na částku začínající na 1 000Kč, a skončit na částce 300 000Kč. Každá z těch druhů půjček je malinko jiná, zaměříme se na každou zvlášť.

MALÁ PŮJČKA

Malá půjčka, již podle názvu, znamená půjčení poměrně malého množství peněz. Mohli bychom ji nazvat také půjčkou před výplatou. Půjčka dosahuje hodnot od 1 000Kč až do 5 000Kč. O půjčky tohoto typu se starají společnosti, které s nimi spolupracují, jsou to CreditOn, Zaplo a Tommy Stachi.

Klady malé půjčky:

-          Rychlost – vyřízení takovýchto půjček je velmi rychlé a klient může dostat peníze prakticky okamžitě. Když říkáme okamžitě, tak tím myslíme do několika minut, většinou je to do půl hodiny.

-          Vysoká dostupnost – člověk, který nedosáhne na půjčku u jiné společnosti, ať už z jakýchkoliv důvodů, zde má velkou šanci. Podle kritérií každého klienta je vybrán vhodný poskytovatel.

-          Absence administrativy – tím, že je vyřízení snadné, odpadá i zdlouhavá administrativa, která je vždy součástí vyřizování půjček u většiny bank.

-          Transparentnost – odpadá schvalovací proces

Jak malou půjčku získat

Získání půjčky tak nízké částky je velmi jednoduché a rychlé. Tím, že se jedná o opravdu malou částku, je vyřízení jednoduché. Vyřízení je možné prostřednictvím internetu, kde žadatel vyplní formulář. Poté jen čeká na telefonický hovor od operátora, který sdělí žadateli podmínky úvěru. Jakmile je vše dohodnuto, klientovi jsou poslány peníze na účet.

Co potřebujete k zisku produktu

K získání půjčky nebude potřebovat žádné výpisy ani potvrzení ze zaměstnání. Postačí pouze občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon. Minimální věk pro získání úvěru je 18 let. Někteří poskytovatelé si mohou ještě stanovit své dodatečné podmínky.

PŮJČKA PRO ZAMĚSTNANCE

Banky, ale i některé nebankovní společnosti mohou odmítnout poskytnout půjčku. U Topfinanc je velká pravděpodobnost, že bude žádosti vyhověno. Je možné si půjčit  25 000Kč v hotovosti nebo neúčelový úvěr až do výše 80 000Kč. Splatnost je 48 měsíců.

Klady produktu:

-          Rychlost – tím, že odpadá složitá administrativa, získají klienti peníze velmi rychle. U té nejvyšší částky budou mít lidé peníze na účtu do 24 hodin.

-          On-line – sjednání je jednoduché a pohodlné. Můžete přitom sedět doma nebo kdekoliv jinde, stačí jen připojení k internetu.

-          Bez účelu – není nutné dokládat, na co byly peníze použity.

-          Bez registrů – je spousta lidí, kteří mají záznam v registru dlužníků, díky čemuž nedosáhnou na půjčku u bank. Společnost do podobných registrů vůbec nenahlíží.

-          Splácení zdarma – půjčku je možné splatit předčasně. Za tuto službu nebude účtován žádný poplatek.

Postup schválení úvěru

Žádost o půjčku je možné vyplnit on-line na internetu na webu Topfinanc. Poté klient jen vyčká telefonát od operátora, který mu dá nabídku a dohodne s ním podmínky půjčky. Jakmile je vše dohodnuto, následuje podpis smlouvy. Peníze jsou posílány na účet po vyřízení těchto nezbytností.

Požadované dokumenty

U tohoto druhu půjček jsou podmínky malinko jiné. Žadatel nesmí být starší 65 let. Dále bude nutné položit výš příjmu. Žadatel nesmí být ve zkušební době.

PŮJČKA PRO PODNIKATELE

Podnikatelé mají širší možnosti získání úvěru. Mohou si zažádat o neúčelový úvěr ve výši 10 000 – 50 000Kč nebo účelový úvěr ve výši 30 000 – 300 000Kč. Účelový úvěr je poskytován na dobu maximálně 48 měsíců. Z těchto peněz je možné financovat zařízení, stroje, ale i vybavení pro podnikání.

Výhody produktu

-          Dostupnost – je-li klient schopen doložit všechny potřebné dokumenty, tak není důvod, proč by půjčka nebyla poskytnuta

-          On-line – vyřízení je velmi snadné z pohodlí domova

Schvalovací proces

Produkt pro podnikatele je velmi podobný, jako pro zaměstnance. Stačí vyplnit žádost na internetových stránkách společnosti Topfinanc. Následně žadatele informuje telefonní operátor, který sdělí klientovi potřebné podmínky.

Dokumentace k úvěru pro podnikatele

Podnikatel bude potřebovat dva platné průkazy totožnosti, daňové přiznání za poslední rok, faktury a výpisy z bankovního účtu z posledních dvou měsíců. Samozřejmostí je živnostenské oprávnění.

ZÁPORY PŮJČEK TOPFINANC

Stejně jako jsou klady, tak i finanční produkty mají své zápory. U společnosti se ale hledá každé negativum velmi špatně. Nejsložitější ověřování žadatelů je u podnikatelů. Je to ale logické, protože u nich se jedná o nejvyšší finanční částky.

ZKUŠENOSTI S PRODUKTY

Topfinanc je společnost, která se snaží vyjít vstříc co největšímu procentu klientů, a proto nenajdete velké množství negativních zkušeností. Klient totiž dostane to, co sám požaduje.

PŮJČKY TOPFINANC MAJÍ 98% DOSTUPNOST

O půjčku je možné požádat odkudkoliv v naší republice. Je to dáno tím, že je dostupná on-line. Ve většině případů se žadatel i půjčky skutečně dočká.

Společnost žadateli poskytne nejvhodnějšího poskytovatele úvěru, s nímž se již dohodnou koncové podmínky. Půjčky od Topfinanc se co do výše poskytnutých peněz blíží bankám, ale co do rychlosti a jednoduchosti vyřízení zase nebankovním společnostem. Klienti se rádi pro půjčky vrací.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články