Rychlá nebankovní půjčka: musí být skutečně nevýhodná?

15.09. 2016 • Půjčky a hypotéky

Pokazila se vám pračka či myčka? Natrefili jste na mimořádně výhodnou nabídku letenek do destinace, kam se už toužíte dlouho vypravit a nemáte potřebnou hotovost? Víte, že případnou půjčku dokážete zaplatit velmi rychle a navíc by vás i s RPSN půjčky vyšel nákup stále výhodně? Pak už nemusíte čekat, než našetříte. Koupili by jste potřebnou věc nejspíš mnohem dráž. Rychlá půjčka vám umožní půjčit si okamžitou hotovost, s vyplacením do 15 minut a peníze vrátíte ihned po výplatě. Nejste tak vázáni dlouhodobou smlouvou a měsíčními splátkami.

Bezúročná rychlá nebankovní půjčka

Řešením vaší nečekané finanční situace, kdy nemáte finanční rezervu a objeví se nečekané výdaje, je bezúročná rychlá nebankovní půjčka. Jako nový zákazník, který si sjedná online půjčku, lze získat bez úroků i veškerých poplatků. Tento typ půjčky poskytuje například:

Půjčka Zaplo – jeden z nejlepších poskytovatelů půjček na trhu. Získat můžete až 8000 Kč bez úroků, pokud peníze vrátíte do 30 dní. K vyřízení vám postačí platný doklad totožnosti a vlastní účet, který se ověřuje odesláním 1 Kč. Podmínkou je online registrace nového zákazníka.

Ferratum půjčka – další oblíbená rychlá půjčka, která vám nabízí až 9000 Kč na 30 dní zdarma, pokud jste si zde doposud nepůjčovali. Peníze vám vyplatí převodem na účet bez odesílání ověřovacího poplatku. Půjčka vám umožní uhradit nečekané výdaje a vrátit jen to, co jste si půjčili.

Japonská půjčka – poskytuje novým klientům až 1000 Kč zdarma na dobu 14 dní. Je potřeba si tento termín ohlídat, abyste zbytečně nehradili poplatky a úroky. Jde sice o nejlevnější úvěr na trhu, ale chceme ušetřit. 

Všichni tři poskytovatelé nabízí půjčku zdarma novým zákazníkům a poskytují expresní vyplacení na běžný účet. Nejsou zde žádné složité podmínky a půjčit si může i žadatel se záznamem v registru dlužníků. 

Půjčujte si zodpovědně

Získat rychlou půjčku není nijak složité a především proto je potřeba být obezřetný. Nepůjčujte si peníze kvůli každé maličkosti a vybírejte částky, které jste skutečně schopni splácet. Rychlá půjčka je užitečný pomocník, pokud s ní umíte zacházet. Lepším řešením, než půjčky je vytváření vlastní finanční rezervy. Měli bychom mít rezervu ve výši 3-6 měsíčních platů. Peníze lze ukládat na spořící účet, na stavební spoření, termínované účty nebo investovat do dluhopisů. S menší finanční rezervou v případě potřeby uhradíte novou pračku, myčku, vyrazíte na dovolenou nebo si pořídíte nové kolo a mobilní telefon. S vlastními finančními prostředky nemusíte řešit pravidelné měsíční splátky nebo se někomu zpovídat, za co hodláte peníze utratit. Rychlá půjčka je sice často velmi výhodný produkt, ale myslete i na zadní vrátka. 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
Kontakt a reklama