Triangl půjčka

04.03. 2014 • Půjčky a hypotéky

Jistě se najde jenom málo lidí, kteří nikdy nepotřebují více peněz, než kolik jich mají aktuálně k dispozici. Čas od času je zapotřebí si zapůjčit peníze a na finančním trhu se nachází celá řada nebankovních společností a bankovních institucí, které nabízí svoje služby. Samozřejmě je nutné si vybrat tu nejlepší z nabízených možností. Mezi poměrně zajímavé možnosti v nebankovním sektoru patří Triangl půjčka.

Společnost Český Triangl

Společnost Triangl na našem trhu působí již více než patnáct roků, kdy poskytuje spotřebitelské úvěry. Nejznámějším produktem je Triangl katalog se zbožím na splátky, který svého času patřil k nejlepším přehledům sortimentu spotřebního zboží na našem trhu. Společnost Český Triangl tedy působí na trhu poměrně dlouhou dobu, což je prostor pro zdokonalování služeb a nabízení lepších možností. Český Triangl nyní nabízí zajímavé produkty Money a Hypo půjčky, kde lze získat hotovostní půjčku na cokoliv od deseti tisíc korun do jednoho milionu korun. Český Triangl také nabízí službu Net splátky, jež dává možnost lepší ceny a možnosti splátek spotřebního zboží. Pro stálé klienty společnosti navíc existuje speciální věrnostní klubový program. Díky členství v tomto klubu získá zákazník mnohem jednodušší a svižnější přístup ke všem službám společnosti. Kdykoliv se můžete obrátit také na speciálně zřízenou zákaznickou linku, kde můžete získat řešení situace od vyškoleného operátora.

Nákup na splátky

Společnost Český Triangl nabízí možnost nakoupit si spotřební zboží na splátky. S ohledem na tento druh služeb spolupracuje s celou řadou internetových obchodů. Zařadit mezi ně můžeme e-shopy jako www.cybex.cz, www.vltava.cz, www.eOD.cz, www.obchodni-dum.cz, www.kasa.cz, Euronics nebo třeba eProton.cz. Možností je tedy opravdu poměrně dost, takže si jistě vybere každý, kdo zrovna potřebuje některý typ spotřebního zboží a nemá na něj aktuálně našetřen potřebný obnos. 

Obzvlášť se takové nákupy na splátky hodí ve chvíli, kdy odejde do věčných lovišť některý z důležitých spotřebičů v domácnosti, bez něhož si fungování nelze představit. Obvykle se tímto způsobem pokazí lednička nebo podobná zařízení, bez nichž už dnes dlouhodobě nelze fungovat. A ve chvíli, kdy nemáte vytvořenou dostatečnou finanční rezervu, musíte se obrátit na někoho, kdo vám umožní nakoupit si potřebný spotřebič na splátky.

Hotovostní půjčky

Zapůjčit si od společnosti Český Triangl můžete také hotovost. Na úvodní straně webové prezentace společnosti si můžete vybrat, kolik korun si plánujete od Českého Trianglu zapůjčit a na jak dlouhou dobu. Zvolit můžete mezi deseti až padesáti tisíci korunami a zapůjčit si můžete až na dobu šestatřiceti měsíců. Minimum, na které si můžete zapůjčit, je dvanáct měsíců.

Podle toho, jaké možnosti zvolíte, se mění výška měsíční splátky a také RPSN, což je podstatný údaj, který byste při zvažování půjčky měli důkladně sledovat, jelikož je to ještě důležitější údaj než samotná výška úrokové sazby. Jakmile si nastavíte, kolik peněz a na jak dlouho chcete půjčit, můžete postoupit do další fáze. Poté se již před vámi objeví kalkulace a přehledný sumář půjčky, který si důsledně prohlédněte a postupte dále. V dalším z kroků již budete vyplňovat osobní údaje. Český Triangl po vás bude chtít jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, druhý doklad a jeho číslo, telefon domů, číslo mobilního telefonu, způsob platby a druh bydlení. Pak následují ještě tři kroky, než získáte půjčku.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články