Vybavení autolakoven

02.02. 2019 • Tipy a rady

 Naše společnost Auto Fit s.r.o. vznikla v roce 1992 a rozhodně jsme nezaháleli. Už v roce 1994 jsme se stali dovozcem a distributorem lakovacích systémů značky NEXA AUTOCOLOR, což je světový lídr na trhu s autolaky

Kdo hledá špičkové vybavení autolakoven, tomu vyjdeme maximálně vstříc. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům. O každého se stará tým složený z obchodního manažera, obchodního zástupce a technika. Sledujeme nejnovější trendy a ty předáváme našim zákazníkům v modernímu školicím středisku. Záleží nám na tom, aby se lidem v autolakovnách co nejlépe pracovalo. 

Profesionální vybavení lakoven k tomu zcela zásadně přispívá. Nabízíme kompletní sortiment od lakovacích kabin a sušícího zařízení, přes kompresory, filtry a vzduchotechniku až po drobné ruční nářadí, maskovací papíry, pásky, ochranné pomůcky a další potřebné položky. Neustále se zdokonalujeme ve všem, co děláme. Zároveň nechceme slevit z našeho předsevzetí, aby poměr ceny a kvality služeb byly pro zákazníka vždy nejvýhodnější. Ochrana životního prostředí je pro nás naprosto přirozená, protože se stala součástí našeho životního stylu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články
Oblíbené články
Články
Tipy na další weby
  • ePojištění.cz je největší srovnávač na trhu. Srovnejte ceny povinného ručení nebo cestovního pojištění. Finská půjčka - rychlá půjčka bez poplatků do 10 minut.
  • hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
  • Jak snadno evidovat najeté kilometry firemními vozy? Kniha jízd je spolehlivým řešením.
  • Přehled českých půjček od ověřených poskytovatelů.
  • Půjčka bez nahlížení do registru na cokoliv a bez zbytečné administrativy.
  • Tip na moderní personální HR systém Vema. Mějte náskok před konkurencí!
  • Víte, co je to CRM software? Připravili jsme pro vás přehledné vysvětlení s možností vyzkoušení programu eWay-CRM zdarma.
Kontakt a reklama