Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí


Ačkoliv se můžete hodně snažit a uvažovat nad každým vaším výdajem, tak se někdy může přihodit situace, kdy potřebujete nutně další peníze. Ať už jde o nenadálý náklad v podobě rozbité pračky nebo třeba i investice do vašeho vzdělání. Když máte na vyřízení a promyšlení půjčky dostatek času, tak není moc co řešit - zajdete do banky a půjčku v klidu vyřídíte, avšak trvá to poměrně dlouho. 

V případě, kdy potřebujete peníze opravdu rychle, je na čase vyhledat některou z oblíbených nebankovních společností, které působí na českém finančním trhu s půjčkami. Pojďme si nyní představit několik společností, u kterých máte téměř jistotu získání nebankovní půjčky. Jde o finanční společnosti, kde vám opravdu půjčí, a půjčí skutečně rychle - obvykle do několika hodin (u některých produktů trvá vyřízení půjčky i jen několik málo minut).

Vyřízení nebankovní půjčky u poskytovatelů, kteří dokonale naplňují heslo článku, trvá neskonale kratší dobu než u klasické banky. Nejkratší možná doba je připsání částky na váš účet ještě týž den, co jste podali žádost o půjčku.

Na jakém principu fungují nebankovní půjčky kde vám opravdu půjčí?

Hlavním znakem rychlých nebankovních půjček je právě jejich rychlost. Tedy čas, který je nutný k posouzení vaší žádosti o půjčku a k převodu peněz na váš bankovní účet. Charakteristika takové rychlé půjčky je uzpůsobena právě rychlosti. Společnosti obvykle příliš nezkoumají bonitu žadatele. Jelikož se jedná o rychlé malé půjčky od pár stokorun do 5 až 10 tisíc Korun, tak není důvod pro zdlouhavé posuzování klienta. Rychlou půjčku tak v drtivé většině žádostí vyřídíte okamžitě a bez zádrhelů.

Podmínky pro nebankovní půjčky

Jak už jsme nastínili, nebankovní půjčky kde vám opravdu půjčí se neváží s žádnou složitou administrativou a dokládáním nejrůznějších dokumentů. Prakticky stačí jen občanský průkaz. Tím se nebankovní půjčka stává velmi dostupným finančním produktem. U těchto minipůjček nedochází k zevrubnému prověřování žadatele o půjčku. Pro vás, jako žadatele a příjemce půjčky, toto vše znamená, že můžete finanční problém vyřešit skutečně ihned. Dnes se vám rozbije pračka; nemáte na opravu; požádate o nebankovní půjčku; nejpozději druhý den máte peníze na účtu.

Nabídka nebankovních půjček

Jmenujme nyní několik společností, které se poskytováním krátkodobých nebankovních půjček zabývají.

Jednou z nich je známá a poměrně oblíbená společnost Home Credit, u které si můžete rychle půjčit až 150 000,- na dobu splácení až 84 měsíců.

Další štikou ve finančních službách je Provident. Ten nabízí krátkodobé půjčky až do výše 80 000,- při době splácení nastavené až do 14 měsíců. Jedná se tedy o velmi krátké půjčky.

Ve výčtu půjčkových společností nemůžeme opomenout Tommy Stachi, u kterých si můžete vypůjčit rychle 100 000,- po dobu 18 měsíců.

Zmiňme ještě nebankovní společnost, kde vám opravdu půjčí, Profi Credit. U této společnosti je nastaven limit půjčky na 166 000,- s maximální dobou splácení až 48 měsíců.

U těchto krátkodobých půjček je však nutné porovnávat úroky a celkové náklady na půjčku (RPSN). Úroky se obvykle pohybují mezi 15-25%, zatímco RPSN může dosahovat výše několika tisíc procent. Pro bezpečné splácení je nutné dodržet splátkový kalendář. Každé prodlení se prodraží. Výhodou je však rychlost poskytnutí a žádné skryté poplatky.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články