Provident versus Smart půjčka. Která půjčka je výhodnější

06.12. 2016 • Půjčky a hypotéky

Porovnání půjček z hlediska výhodnosti? Samozřejmě, bez toho bychom se neobešli. Pokud si chceme půjčit, není na trhu dostupná jediná paušální nabídka ze strany státní správy, dnes to funguje úplně jinak. V konkurenčním prostředí si můžete – ba dokonce musíte – vybírat. A je jen na vás, co to zrovna bude. Proto buďte obezřetní a zvolte si co nejlépe. Pokud si nevíte rady, můžete to s námi vše probrat. Pojďme si porovnat dvě půjčky, které jsou na trhu dlouhodobě velmi oblíbené. Uvidíte sami, jaký je mezi nimi rozdíl.

Půjčka od Providentu má dlouholetou tradici

Provident půjčka má takřka dvacetiletou tradici. Půjčit si můžete od dvou tisíc korun výše, a to až na dobu 22 měsíců. A co ještě je třeba zmínit při hodnocení této půjčky, která je původem z Velké Británie?

  •          Žádné skryté poplatky, žádný ručitel. Platíte jen předem dohodnutý úrok, všechny náležitosti půjčky znáte samozřejmě předem – během splátkového kalendáře se nebude vůbec nic měnit. Více než stoletá tradice ve Velké Británii hovoří za vše.
  •          Peníze můžete získat v hotovosti od kurýra společnosti Provident, a to po dohodě kdykoliv u vás doma. Seriózní jednání je zaručeno, s kurýrem vše potřebné proberete, podepíšete smlouvu a každý týden mu odevzdáte splátku.
  •          Celkově si můžete půjčit sumu v rozmezí dvou a osmdesáti tisíc korun. Je nutné předložit potvrzení o příjmu, důležitá je také plnoletost. Splátkový kalendář má několik variant – konkrétně je možné splácet 45, 60 nebo 100 týdnů (případně 3, 10, 15 či 22 měsíců). Záleží, zda chcete týdenní nebo měsíční splátky.

Hodně atraktivní je i Smart půjčka

Smart půjčka nabízí rovněž skvělé podmínky pro své budoucí klienty. 5 – 70 tisíc korun prakticky ihned na ruku, splatnost 13 nebo 16 kalendářních měsíců. Bezúčelová půjčka, u které nemusíte dokládat, na co si ji chcete sjednat (a totéž platí i v případě Providentu). Nehraje roli, pokud máte náhodou záznam v některém z registrů dlužníků. Nebankovní kurýr přijede až k vám domů, neplatíte nic za uzavření smlouvy o půjčce, totéž platí o vedení úvěrového účtu – vše je zdarma, na vás je jen a pouze dohodnutý úrok. Požádáte po internetu skrze krátký formulář, není nutné nikam volat nebo chodit na osobní schůzky.Hotovostní půjčky tohoto druhu jsou hodně oblíbené. Půjčka často zklidní rodinný rozpočet. 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články