Byty Na Vackově: další etapa pražské výstavby nabízí jednotky k bydlení i na investici

23.01. 2024 • Investice

Investice do bydlení se vyplatí za všech okolností. Kromě vložení finančních prostředků do vlastního domova vždy existuje možnost bytovou jednotku pronajímat nebo po letech se ziskem prodat. A kde vybírat? Rozhodně v rámci projektů, které mají plusy v podobě dobré lokality a výtečné infrastruktury. Přesně to platí pro rezidenční projekt Byty Na Vackově, za kterým stojí renomovaná společnost Metrostav Development, která navázala na předešlé etapy výstavby.

Ideální místo v Praze

Praha se rozkládá na ploše takřka 500 kilometrů čtverečních, ale všechna místa nejsou z mnoha pohledů ideální. Někde chybí dopravní dostupnost, jinde zase infrastruktura. To není případ horní části Žižkova, kde se v oblasti zvané Vackov staví další čtyři bytové domy s celkem 241 bytovými jednotkami. Ze seznamu si vybere rozhodně každý. Garsonka coby investiční byt na Žižkově uspokojí jednotlivce nebo je vhodná na dlouhodobé pronajímání. Vícepokojové byty zase potěší páry či rodiny s dětmi.

S balkonem nebo předzahrádkou

Jaké jednotky se v katalogu tedy nachází? Dostupné jsou byty s dispozičním řešením od 1+kk po 5+kk, všechny jsou včetně balkonu nebo terasy, v přízemí potěší rozlehlé předzahrádky až o 100 metrech čtverečních, na kterých lze posedět nebo pěstovat oblíbené rostliny či drobnou zeleninu. K některým jednotkám je k dispozici rovněž sklep nebo úložná komora pro uskladnění sportovního vybavení. Všem se pak nabízí možnost dokoupení garážového stání v podzemním podlaží.

Žižkov jako ideální čtvrť

Říci o Žižkovu, že se jedná o nejlepší čtvrť vůbec, protože má infrastrukturu na vysoké úrovni, k tomu je v blízkosti centra a nevymyká se ohledně kriminality? Před sto lety těžko, dnes ale s klidným srdcem. Kromě toho se jedná o lokalitu, která je zaslíbená všem sportovcům. Ti mohou využít trasy a hřiště v místních parcích a v lesoparku. Potěšení najdou i milovníci kultury, protože Žižkov patří mezi nejzábavnější čtvrť v metropoli s desítkami různých divadelních nebo hudebních scén.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Investice'
Tipy na jiné články