E-stravenky: Bezstarostné a výhodné řešení pro zaměstnance a firmy

03.01. 2024 • Zajímavosti

E-stravenky představují inovativní řešení pro stravování. Přináší jednoduchost a flexibilitu pro zaměstnance, minimalizují námahu pro HR oddělení a nabízí širokou akceptační síť. Zaplatit s nimi lze ve vybraných restauracích i v běžných obchodech a online platformách. Přestavují tak efektivní a všestranný způsob využití benefitů.

Všestrannost a snadná správa benefitů

E-stravenka platí na mnoha různých místech. Snadno s ní zaplatíte ve všech restauracích s platebním terminálem. Ovšem využití najde i v supermarketech. Využít ji tedy lze pro stravování, ale také pro každodenní nákupy potravin a nápojů. Stravenky jsou nahrávány na kartu 2v1, kterou lze využívat i pro platbu za jiné věci, které jsou součástí vašich benefitů. Systém přitom sám rozpozná, kde je možné platit e-stravenkami.

Bezstarostné řešení

Stravenková karta je praktická, vždy máte perfektní přehled o svém zůstatku. Navíc k ní můžete připojit i soukromou platební kartu, máte tak vždy přehled o svých financích a útratách. Můžete si dobíjet kredit ze své soukromé karty a přizpůsobit si tak rozpočet, přičemž budete mít vždy plnou kontrolu.

Neomezená platnost

Nemusíte se obávat, že byste prošvihli platnost stravenek. Díky elektronické formě mají stravenky v podstatě neomezenou platnost. Můžete je tak využívat po celou dobu trvání pracovního poměru. S každým načtením kreditu se totiž platnost prodlužuje o dva roky. Poskytuje tak dlouhodobé a udržitelné benefity. Osvoboďte se od starostí o omezenou platnost a začněte využívat výhody e-stravenek naplno.

Moderní stravenky přináší mnoho výhod, lze je přitom jednoduše propojit s komplexním programem benefitů a nabídnout tak zaměstnancům to nejlepší. Jde o snadný způsob, jak zajistit efektivní odměny pro své pracovníky.

Zdroj foto: Jacob Lund / Shutterstock.com

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články