Kde v Praze uspořádat konferenci? Vyberte si to nejlepší místo!

30.06. 2017 • Zajímavosti

Chystáte se uspořádat konferenci, ale nevíte, na kterém místě? Pokud dodržíte jasná pravidla, akce dopadne na výbornou. Výběr konferenčního sálu nenechávejte napospas náhodě a zaměřte se na ty nejlepší, protože ani sebelepší program nepřebije trpkou pachuť nepříjemného prostředí. Příjemná atmosféra může naopak umocnit celkový dojem a zachránit situaci, když někteří z řečníků selžou.

Stylový a dostatečně prostorný konferenční sál

Představte si, že by se známé konference neodehrávaly na těch nejprestižnějších místech. Jejich organizátoři by si – ve snaze ušetřit – vybírali sály na mnohem nižší úrovni. Pak by se jistě nedočkali dobrých recenzí a velké účasti na dalším ročníku.

Co z toho plyne pro vás? Vyberte si takové konferenční prostory Praha, ve kterých se budou účastníci vaší akce cítit dobře. K tomu nejlepšímu, co je v metropoli k mání, patří zázemí čtyřhvězdičkového Hotelu Belvedere Praha.

Dostatek místa pro čtyři sta lidí

Hotel v Praze Belvedere nabízí rozsáhlé konferenční prostory s kapacitou až 400 osob. Největším prostorem je velký společenský sál s kapacitou 280 osob, který je ideální pro větší společenské akce, plesy, tiskové konference, módní přehlídky a podobné události. Pro školení, semináře, firemní večírky a jiné události určené pro desítky lidí je určen Club Memphis v suterénu hotelu. Kapacita klubu je 80 míst. Dalších 40 osob pojmou dva oddělené salonky v exekutivním patře.

Konferenční sál k pronájmu v Praze i ostatní prostory mají pokrytí vysokorychlostním Wi-Fi připojením. Samozřejmostí je také kompletní technická výbava (vše od dataprojektoru až po tlumočnické kabiny) a cateringové služby.

Bližší informace o možnosti pronájmu konferenčního sálu v Hotelu Belvedere Praha najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články