Potřebujete sehnat půjčku ve výši 250 000 Kč?

18.03. 2016 • Půjčky a hypotéky

Každý člověk se někdy ocitne v situaci, že potřebuje půjčit určitý finanční obnos. Někdo potřebuje půjčit méně, někdo více. Záleží na tom, na co chce peníze použít. Pokud člověku postačí jen 250 000Kč a banky mu odmítnou půjčit, může se obrátit na některou z nebankovních společností, u kterých je větší pravděpodobnost, že mu bude půjčka uznána. Na našem finančním trhu se vyskytuje velké množství nebankovních společností. Jen je potřeba si dávat pozor, u které si chce člověk půjčit. Některé společnosti nabízí poměrně výhodné půjčky, jiné zase nikoliv. Je dobré si teda nabídku dopředu prozkoumat a vybrat tu nejvhodnější.

TESCO PŮJČKA

Společnost Tesco nabízí svým klientům půjčku, a to až do výše 250 000Kč. Půjčka je bezúčelná, a tak nemusí žadatel dokládat plány, na co chce peníze využít. Úrok u této půjčky je 13,9%. Na tuto půjčku nebude potřeba ručitele. Sjednání je poměrně snadné. Klient si ji může sjednat prostřednictvím internetu, telefonu, anebo osobně na pobočkách obchodů Tesco. Žadatel musí být plnoletý, dále musí doložit trvalý příjem ze zaměstnání. Bude následně potřebovat dva průkazy totožnosti. Tesco půjčku poskytuje společnost Home Credit, která patří mezi nejznámější nebankovní společnosti u nás. Tímto spojením tak může klient čerpat výhody, jako ostatní klienti společnosti Home Credit. Nespornou výhodou pro klienta je to, že společnost nabízí snížení nebo odložení splátek nebo vrácení až poloviny úroků za spořádané splácení.

PŮJČKA COFIDIS

Další velmi známou společností je Cofidis. U této nebankovní společnosti si klient může půjčit až 250 000Kč. Půjčka je poměrně výhodná pro partnery, kteří spolu obývají jednu domácnost. V tomto případě je čeká úrok 6,9%. Za půjčku nebude klient platit žádné poplatky. Odpadají i poplatky za vedení úvěrového účtu. Posuzování žádosti probíhá velmi rychle, tím pádem má i žadatel peníze velmi brzo.

PROČ ZVOLIT NEBANKOVNÍ PŮJČKY?

Špatná finanční situace se může u lidí objevit prakticky u každého. Dopředu nikdy člověk nemůže odhadnout, zda se do takové tísně dostane nebo ne. Ale pokud se přeci jen dostane, nezbývá mu, než si půjčit peníze. Spousta žadatelů nedosáhne o bank na půjčku z nejrůznějších důvodů. A proto nezbývá, než se poohlédnout po nějaké nebankovní společnosti, u kterých je větší pravděpodobnost, že klientovi bude půjčka schválená. Banky často mají vysoké nároky na klienty. Proto jen malé problémy berou na vědomí a dělají z toho i závěry. Nebankovní společnosti naopak berou klienty poměrně  mírně. Většina klientů, kteří neuspějí u bank, uspějí u nebankovních společností. Díky tomu i problémoví klienti mají možnost získat půjčku. Nebankovní společnosti nenabízí jen nízké částky na půjčení. Svým klientům půjčí i částku 250 000Kč. Úrok pak může být velmi podobný jako u bank. Výhodou je, že odpadá nepříjemné papírování a zdlouhavé schvalování. Půjčku si může klient vyřídit i z pohodlí domova.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články