Essox půjčka online - recenze, diskuse

06.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Vybíráte z nabídky půjček a stále ještě nevíte, který produkt bude pro vás nejlepší? Poměrně známá a oblíbená je Essox půjčka. Co byste o ní měli vědět?

O společnosti ESSOX

ESSOX s.r.o. je významnou nebankovní společností poskytující finanční služby u nás. Spadá pod skupinu Komerční banky a je součástí mezinárodní finanční skupiny Société Générale.

Uvedený poskytovatel má v České republice svou tradici. Působí tu od roku 1993. Pod skupinou Komerční banky je od roku 2004, kdy se spojily společnosti ESSOX LEASING, a.s. a Franfinance Consumer Credit.

Nebankovní společnosti je členem různých asociací, a to především České leasingové a finanční asociace, SOLUS, Nebankovního registru klientských informací, Bankovního registru klientských informací a Asociace pro elektronickou komerci.

Společnost ESSOX se zaměřuje na poskytování základních finančních produktů (nákupy na splátky, účelové i neúčelové půjčky, kreditní karty). Dále nabízí financování technologií pro obchodní partnery a financování skladů partnerů. V nabídce má i pojištění.

Essox půjčka

Essox půjčka je finanční produkt, který pravděpodobně i vám bude svými parametry vyhovovat. Jde o hotovostní neúčelovou půjčku, ze které lze financovat naprosto cokoliv. S půjčkou si můžete půjčit částku od 15 000 do 200 000 Kč, a to na dobu 6 - 84 měsíců. Je určená pro fyzické osoby, nepodnikatele i podnikatele.

U půjčky oceníte to, že je bez poplatku za vyřízení, nepojí se s žádnými měsíčními poplatky, má pojištění schopnosti splácet úvěr zdarma.

Pro získání půjčky budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti a potvrzení příjmů.

Další produkty společnosti Essox

Kromě Essox půjčky nabízí společnost i další produkty. Jsou jimi:

Financování automobilů

Díky této možnosti si můžete prostřednictvím společnosti Essox koupit nové či ojeté auto do maximálního stáří 11 let. Máte možnost úvěru nebo leasingu. Sami si zhodnoťte, co je pro vás výhodnější.

Financování automobilu od Essox vám poskytne až 100 % ceny vozu. Délka splácení je od 12 do 84 měsíců. Z výhod oceníte možnost jednoduchého sjednání výhodného pojištění, rychlé vyřízení, garance neměnné výše splátek a možnost kdykoliv úvěr splatit předčasně.

Pro uzavření smlouvy o financování automobilu budete potřebovat platný občanský průkaz, řidičský průkaz, hlavní pracovní poměr a případně doložit další informace. Pokud jste firmou či OSVČ, budete ještě navíc potřebovat živnostenský list a činnost alespoň 3 měsíce, u právnické osoby jeden rok.

Financování zboží a služeb

Tento produkt je určený na financování zboží a služeb v hodnotě od 20 000 do 200 0000 Kč, a to až 100 % pořizovací ceny. Koupit si můžete elektroniku, spotřebiče, nábytek, zahradní techniku, zájezdy a mnoho dalšího. Doba splatnosti je od 3 do 72 měsíců.

Pro uzavření smlouvy vám stačí dva doklady totožnosti. Máte možnost předčasného splacení úvěru, garanci neměnné výše splátky a samozřejmě neplatíte ani žádné poplatky.

Kreditní karty

Společnost Essox vám nabízí kreditní kartu Bonus Futuro. Je pro vybrané klienty společnosti. Díky ní budete moci bezúročně čerpat peníze navíc, alespoň v případě, že peníze včas splatíte. Bezúročně období je až 40 dní.

Výhodou je, že po každé transakci kartou obdržíte zdarma SMS zprávu. Díky tomu budete mít neustálý přehled. Za vedení účtu platíte pouze, pokud daný měsíc kartu využijete.

Kreditní karta se dá použít i v zahraničí a pravděpodobně vás potěší i možnost převést si peníze z karty na běžný účet. Součástí karty je pojištění schopnosti splácet. Chrání vás i v případě, že ztratíte zaměstnání, a vybrat si můžete i z doplňkových pojištění.

Pojištění

Pojištění společnosti nabízí k nákupu na splátky, financování nového či ojetého vozidla, k půjčce i ke kreditní karty.

Essox nabízí produkty.

• smluvní pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla: Jde o povinný produkt, který musí mít každý majitel vozidla.

• havarijní pojištění: Je určené ke krytí škod na vlastním automobilu v případě dopravní nehody. Vztahuje se i na další způsoby poškození auta, např. vandalismus či živelné pohromy.

• pojištění schopnosti splácet splátky: Chrání klienta před nečekanými životními událostmi, které mohou způsobit finanční potíže. Jde hlavně o dlouhodobou pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání, invaliditu či úmrtí.

• doplňkové pojištění kreditních karet: Nabízí se ve variantách Super Vega a Vega. Vega obsahuje pojištění nákupu za nejnižší cenu s nabídkou vykompenzování případného rozdílu, pojištění bezpečného transportu zakoupeného zboží domů, pojištění zakoupení zboží v případě vloupání či násilného přepadení. S Vega získáte peněžitou náhradu při krádeži či zneužití mobilního telefonu, získáte peníze zpět při odcizení kreditní karty, peněžitou náhradu za zcizené klíče či osobní doklady a nahrazená vám bude hotovost z bankomatu, která byla ukradená či ztracená.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články