Hotpujcka.cz půjčka

13.02. 2014 • Půjčky a hypotéky

V dnešní náročné době se snad nenajde nikdo, komu by občas nechyběly peníze. Peněz totiž není nikdy dost, takže se někdy dostaneme do situace, kdy by se hodily nějaké finance navíc. Od toho jsou různé půjčky. Vybírat si můžete z poměrně široké nabídky půjček od bankovních institucí, ale pokud si z nejrůznějších důvodů nemůžete nebo nechcete peníze půjčit v bance, pak nemusíte věšet hlavu, protože existují i různé nebankovní společnosti, od nichž si potřebný obnos můžete vypůjčit také. 

Jednu z těchto možností představuje také půjčka Hotpujcka.cz, kterou si na následujících řádcích přiblížíme, abyste měli větší přehled.

Co je to Hot půjčka?

Hot půjčka patří do produktů známé finanční skupiny Cresco Group, která již nějakou dobu na našem trhu působí. Webové stránky společností slibují, že podaná žádost o půjčku bude vyřízena a schválena klidně i do pěti minut, přičemž vypůjčených peněz se posléze dočkáte maximálně do jedné hodiny od schválení, což je známka velké rychlosti. Samozřejmě potřebujete vyplnit nezávazný online kontaktní formulář, kam zadáváte rodné číslo, adresu bydliště a číslo mobilního telefonu. 

Ve formuláři je také nutné vyplnit přibližnou výšku měsíčního příjmu. Do dotazníku uvádíte také přibližnou hodinu, kdy by vás měl zástupce společnosti kontaktovat, abyste nebyli nepříjemně zaskočeni neočekávaným telefonátem v nevhodnou dobu. V případě zamítnutí půjčky ještě dostanete od vyškoleného operátora jinou alternativu. S každým zákazníkem je řešena výše půjčky individuálně podle jeho potřeb a také možností.

Existuje omezení?

Pakliže se ptáte, jestli existuje nějaké omezení pro Hot půjčku, tak odpověď samozřejmě musí být kladná, protože nic nemůže být bez omezení. Když chcete žádat o Hot půjčku, pak musíte splňovat věkové kritérium, takže zde je nutné být starší osmnácti let a mladší pětašedesáti let. Získat můžete nejméně deset tisíc korun a nanejvýš sto padesát tisíc korun. 

Pokud byste snad měli zájem o jinou sumu peněz, pak bude lepší kontaktovat jinou společnost na trhu. Veškeré náležitosti se dají vyřešit poměrně jednoduše na internetu. Doba splatnosti se většinou pohybuje mezi čtyřiadvaceti až čtyřiaosmdesáti měsíci. Obdobně jako u stejných institucí, ani zde nemusíte dokládat žádný výpis z registrů dlužníků či si s sebou vodit ručitele. To už v současné době není příliš častým jevem, které zajímají jenom několik okrajových institucí na trhu s úvěry, tudíž se tomu můžete úplně jednoduše vyhnout, pokud chcete. 

Jako problém se nedá označit ani to, když se rozhodnete půjčku předčasně splatit. Nemusíte očekávat žádné další poplatky, nicméně vyplatí se dohodnout individuálně dopředu, aby na to věřitel byl připravený. Půjčit si může v zásadě každý občan České republiky s pravidelným příjmem. Samozřejmostí je také to, že nemusíte uvádět žádný účel, za jakým si peníze půjčujete. Společnost avizuje úrokovou sazbu od 7,9%, záleží na tom, jestli splníte nastavené podmínky. Můžete si také odložit až čtyři měsíční splátky. Též existuje možnost zrušit půjčku až do třiceti dní od okamžiku jejího poskytnutí.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články