Nebankovní půjčka Cool Credit pro problémové klienty

26.10. 2016 • Půjčky a hypotéky

Pod pojmem nebankovní půjčka pro problémové klienty si můžeme představit takové úvěry, které jsou určeny klientům, jež by u banky půjčku nezískali. Často sem spadají lidé, kteří mají záznam v rejstříku dlužníků, jsou bez práce, studují, nemají dostatečný příjem. Tento okruh klientů může být poměrně široký. Cool Credit se specializuje na nebankovní půjčky, které mohou získat i lidé s nižším příjmem nebo záznamem v registru. Ovšem přesto dbá na to, aby půjčka byla klientovi šitá na míru a příliš jej nezadlužila.

Individuální přístup ke každému klientovi

Nebankovní půjčka pro problémové klienty do 3000 patří mezi oblíbené produkty, které klienti často využívají. Takto nízkou částku jsou klienti obvykle schopní splatit i v případě, že nemají vysoký příjem. Cool Credit klienty prověřuje, aby společnost měla jistotu, že klient na splátku bude mít dostatek financí. Každou žádost tedy zodpovědně prověřuje a klientovi tak případně doporučí, zda je pro něho půjčka vhodná či nikoliv. Cílem není zákazníka zadlužit, ale naopak mu pomoci ve finanční nouzi a nabídnout mu férovou půjčku, která mu bude ušita na míru. Cool Credit důkladně vyhodnocuje a prověřuje každou žádost s ohledem na finanční situaci klienta. I problémoví klienti mohou získat půjčku, ale v takové částce, která pro ně bude reálná.

Kdo může zažádat o půjčk

Požádat o půjčku může každý, kdo splňuje následující podmínky:

     Věk minimálně 18 let

     Trvalé bydliště v ČR

     Trvalý příjem a účet u banky

Co na to klienti?

Zákazníci si nebankovní půjčky velmi chválí. Zejména pak z větších měst, ve kterých je přeci jen trochu draho. Nebankovní půjčka Praha je vhodná pro Pražany, kteří nevychází s penězi. Praha patří mezi nejdražší města v ČR, zejména pak v centru. Jsou zde drahé nájmy, jídlo a prakticky všechno. Tyto rozdíly pocítí zejména lidé, kteří do Prahy dojíždí s vesnic a menších měst.

Pan Pavel je z Rakovníka a do Prahy jezdí za prací. „V Praze je mnohem více pracovních nabídek, tady u nás není snadné sehnat práci. Jsou tam lepší platy, ale ty ceny za jídlo, oblečení a prakticky všechny služby jsou úplně někde jinde. Znám hodně lidí, kteří mají problém s penězi vyjít a potom si musí půjčit, aby vydrželi do výplaty“.

Paní Alena J. z Prahy využila rychlou půjčku Praha od Cool Credit a právě ona patří mezi problémové klienty, neboť má záznam v rejstříku dlužníků. Paní Alena však má stálý příjem a do tohoto rejstříku se dostala čistě náhodou, když byla delší dobu mimo domov a nestihla zaplatit včas složenku. Cool Credit jí doslova vytrhl trn z paty.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články