BB půjčka - rychlá recenze

11.03. 2014 • Půjčky a hypotéky

Při zvýšené potřebě peněz se občas člověk musí obrátit na služby bankovních institucí, případně nebankovních společností. Jestliže si z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete zapůjčit od banky, ale peníze přesto potřebujete, pak se jistě obrátíte směrem k nebankovním společnostem, kterých je na našem trhu poměrně dost a nabízí někdy i velice zajímavé podmínky. Jednu z možností představuje také BB půjčka, kterou si nyní blíže představíme.

Vlastnosti BB půjčky

Rychlá BB půjčka spadá pod skupiny BB Finance Czech s.r.o. V rámci BB půjčky si můžete zapůjčit peníze v rozmezí jednoho až pětačtyřiceti tisíc korun. To dostává BB půjčku k poskytovatelům nejvyšších mikroúvěrů. Valná většina ostatních věřitelů totiž často poskytuje rychlé půjčky o více než jednu polovinu nižší a to už je poměrně velký rozdíl. Jakmile budete potřebovat získat pouze určitý finanční obnos na nepředvídatelné výdaje nebo pouze na nenadálou dovolenou, když je další výplata v dálce, pak se můžete obrátit na BB půjčku, protože řešení v podobě malé zápůjčky patří k poměrně populárním možnostem řešení akutní finanční situace. 

Pokud se obrátíte na BB půjčku, tak očekávejte první půjčku v hodnotě tisíc korun. Vyšší obnos si můžete zapůjčit až během dalších půjček a po zdárném splacení první zápůjčky. Pro navýšení částky můžete být pracovníky společnosti požádáni o dodání doplňujících dokumentů, které budou vypovídat o bonitě. Jako takový typický příklad tohoto dokumentu můžeme uvést výpis z bankovního účtu. BB půjčka se snaží ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně, ale přesto je potřeba některé náležitosti splnit, aby mohl být úvěr uskutečněn.

Požadavky na zákazníka

Každý žadatel o zapůjčení peněz prostřednictvím BB půjčky musí být občanem České republiky a musí být starší jedenadvaceti roků. Také musíte mít stálý a prokazatelný příjem peněz, což je určitá nevýhoda oproti ostatním nebankovním společnostem, které velice často takový doklad vůbec nevyžadují. Naprostou samozřejmostí je vlastnictví osobního bankovního účtu, na který vám budou odeslány zapůjčené peníze. Také nesmíte mít žádné neuhrazené dluhy u dalších finančních institucí, takže si nemůžete vypůjčit peníze na splácení jiné zápůjčky. Společnost si ověří výši příjmů telefonicky u zaměstnavatele nebo si vystačí s výpisem z účtu. Pokud berete důchod, pak budete požádáni o zaslání kopie důchodového výměru. Lidé s rodičovskou dovolenou budou muset předložit kopii potvrzení o vyplácení dávek. Nevyžaduje se ručení, což je výhodou.

Jak na půjčku?

Jako první krok k získání zápůjčky se dá označit vyplnění internetového formuláře. K tomu si vystačíte s kontaktními údaji, rodným číslem a také vyplníte informace o zaměstnavateli. Jakmile si vytvoříte zákaznický účet, můžete si zažádat online o zapůjčení peněz. Po schválení žádosti přijde SMS zpráva nebo e-mail a následně budete muset odeslat ověřovací poplatek z bankovního účtu. Po prověření a schválení dostanete požadovaný obnos na vlastní bankovní účet. Společnost má bankovní účet hned u několika bankovních institucí, takže pokud máte stejnou banku, můžete se těšit na peníze ještě ten samý den, kdy společnost peníze odešle. 

Celková výše poplatku za první možnou půjčku v hodnotě tisíce korun vyjde na sedmdesát korun, jestliže si vypůjčíte peníze na jeden týden. Můžete si také sjednat prodloužení doby splatnosti půjčky na třicet dní. Pokud byste nesplatili půjčku či poplatky, pak přijde na řadu smluvní odpovědnost, kdy se za každý den prodlení k dlužné cifře připočte penále ve výši jednoho procenta ze splatné sumy. Kdyby suma byla vyšší pěti tisíc, tak po uplynutí třiceti dní dostanete ještě jednorázovou pokutu ve výši tisíce korun.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články