Tiskárny s nízkým nákladem na tisk aneb tankové tiskárny

05.03. 2020 • Tipy a rady

Tisknete větší objem papírů a rozmýšlíte se, jakou zvolit tiskárnu? Usnadníme vám hledání. Na trhu seženete tiskárny s nízkým nákladem na tisk, které si vysloužily přezdívku „tankové tiskárny“. V čem jsou tyto tiskárny jiné oproti ostatním a budou se hodit právě vám? Na to vám odpoví Michaela Šebková z Tisknulevne.cz v dnešním článku.

Integrované inkoustové nádržky v tiskárnách

          Tankové tiskárny jsou specifické tím, že nejsou tolik nákladné na provoz. Tuto skutečnost oceníte při tisknutí většího množství papíru ve své domácí pracovně nebo kanceláři. Tyto tiskárny neobsahují inkoustové kazety, jaké běžně zakoupíte v obchodech. Naopak jsou v nich zabudovány inkoustové nádržky s extrémně vysokou kapacitou, které si ihned oblíbíte. Proč utrácet každou chvíli za inkoustové kazety, když s tankovými tiskárnami můžete výrazně ušetřit?

Nižší náklady na tisk až o 90 procent

          Tiskárny s tankovým systémem mají mnoho výhod. Kromě toho, že podstatně snižují náklady na tisk, můžete se na ně ve všech směrech spolehnout. Snadno se obsluhují a zvládnou s nimi manipulovat i méně zruční lidé. Ty nejlepší tankové tiskárny vám dovedou snížit náklady na tisk až o 90 procent a vytisknete s nimi tisíce stran černobílých i barevných listů. V balení mnohdy naleznete inkoust, který vám vydrží dlouhé měsíce tisku.

Inkoust doplníte velmi jednoduše

          Co musíte udělat, když v tiskárně dojde inkoust? Nemusíte se ničeho obávat. Nádržky v tiskárně doplníte lahvičkami s inkoustem a rázem je vaše tiskárna znovu připravena k tisku. Inkoustové nádržky jsou zabudovány v tiskárně a při plnění nevzniká kolem žádný nepořádek jako u neoriginálních systémů doplňování.

Tipy na tankové tiskárny

          Připadají vám tankové tiskárny stejně úžasné jako nám? Přinášíme vám tipy, jaké tiskárny nesmí chybět ve vaší kanceláři a domácnosti. Jedná se o značky Epson a Brother, které se zaměřují na výrobu tankových tiskáren.

Epson WF Pro WF-C5790dwf

          Tato multifunkční tiskárna dokáže kromě tisku také skenovat, kopírovat a faxovat. Vytisknete na ní 34 stran za minutu, a to černobíle i barevně.

Epson řada L – tankové tiskárny pro domácnost

          Epson tiskárny řady L s LCD displejem mají integrované inkoustové nádržky na 4 inkousty, čímž dosáhnete potřebného barevného efektu.

Brother DCP-T310/710/510 – tanková tiskárna pro domácnost

          Tato multifunkční tiskárna se hodí také pro malé podniky. Za minutu vytiskne 12 stran černobílých a 6 stran barevných papírů.  Obsahuje velkokapacitní inkoustový zásobník.

Každého perfekcionistu potěší fakt, že tankové tiskárny vynikají mimořádnou spolehlivostí a kvalitním výsledným tiskem. Můžete na nich bez potíží vytisknout nejen černobílý text, ale i obrázky.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články