Hledáte zajímavé investiční byty? Podívejte se na nabídku nových bytů na Praze 5

22.11. 2023 • Zajímavosti

Žijete v domě či bytě, kde se cítíte šťastně a nechcete měnit adresu svého trvalého bydliště, ale neustále kontrolujete trh s nemovitostmi a hledáte zajímavé investiční byty? V případě, že jste se ještě zblízka nepodívali na nabídku nových bytů na Praze 5, rozhodně byste to měli napravit. Osobitý rezidenční projekt Vilapark Klamovka je totiž investicí, jež byste si neměli nechat proklouznout mezi prsty.

Atraktivní lokalita pražské Klamovky

Prodej jednotlivých bytů začal již v roce 2022, ještě před zahájením samotné stavby. Stále ale zbývá několik bytů, které doposud nenašli své majitele. Lokalita pražské Klamovky je velmi atraktivní a pohodlně se z ní během pár minut dostanete kamkoliv. Chcete-li si zakoupit investiční byt na Praze 5, právě Klamovka je skvělou volbou. Díky své občanské vybavenosti a skvělé infrastruktuře je totiž pro obyvatele velice lákavá.

Dvě tváře, jeden projekt

Unikátnost projektu spočívá v tom, že je rozdělen na dvě zcela odlišné části. Čtyři sekce domu A obsahují typické velkoměstské byty, které svým obyvatelům nabídnou maximální soukromí a výhled na město, zatímco čtyři domy sekce B jsou umístěny v klidné zahradě a určené pro rodiny s dětmi a seniory, kteří touží především po klidu. Záleží na vás, který typ bytů je pro vás zajímavější a myslíte si, že se bude snáze pronajímat.

Moderní a funkční bydlení vám ušetří starosti s vybavováním

Interiéry bytů vznikly ze spolupráce se zkušenými architekty, tudíž vám odpadne starost se zařizováním bytu. Každý byt tak bude moderní, funkční a se zcela osobitým charakterem. V případě, že byste přeci jen toužili po úpravách, lze se na nich samozřejmě domluvit.

Seznamte se s nabídkou bytů v rámci rezidenčního projektu Klamovka. Vaše hledání vhodného investičního bytu tím totiž pravděpodobně skončí.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články