SMS studentská půjčka bez registru

04.12. 2013 • Půjčky a hypotéky

Každý z nás jistě někdy potřeboval peníze. A podobná situace se nevyhýbá ani studentům, spíše naopak, protože ti častokrát nemají pořádný příjem a chtějí si něco pořídit. V případě, že se chtějí osamostatnit nebo potřebují být ve městě, kde studují, tak si pronajmou nějaký byt, ale potom musejí pravidelně platit nájem, což bez stálého příjmu nejde. 

Řešením může být studentská půjčka. Po finanční stránce nebývá studentský život z těch nejplodnějších. V zásadě platí, že studenti mají problémy se získáváním a udržením dostatečného množství finančních zdrojů. Občas pomohou rodiče, na čas může potíže vyřešit šikovná brigáda, ale jakmile dojdou peníze, může být nejjednodušším řešením půjčka na provozní náklady spojené se studiem.

Výhled na studentské půjčky

Studentské půjčky určitě budou platné i do budoucna, protože studentům se situace ohledně nutných financí pravděpodobně příliš neulehčí. Studentů je poměrně velké množství a vysoké školy v České republice ještě každoročně rozšiřují svoje kapacity a počty přijatých uchazečů. Nově se otevírají zajímavé obory, jejichž otevření bylo ještě před patnácti lety nemyslitelné. 

Se vzrůstajícím počtem studentů samozřejmě narůstá také počet žadatelů o studentské půjčky. Jednu z variant studentské půjčky je SMS půjčka, jež se oproti ostatním snaží tvářit celkem výhodně. Valná většina studentů prostě nemá pravidelný příjem a vydělává si peníze jenom v rámci nahodilých příležitostí - brigád. Toho si všimly i bankovní instituce, stejně jako nebankovní společnosti, a přichází s výhodnými nabídkami studentských půjček. V zásadě potřebujete pouze průkaz ISIC o tom, že navštěvujete vysokou školu. Kartu ISIC navíc většina studentů kvůli různým slevám má pořízenou a třeba na Univerzitě Karlově je karta ISIC integrovaná jako studentský průkaz.

Požadavky pro poskytnutí studentské půjčky

Studentské půjčky mohou být velice výhodné. Někdy student platí jenom minimální nebo vůbec žádné úroky, protože pro poskytovatele půjčky se jedná spíše o vhodnou reklamu a dobrou zkušenost pro to, aby si student v budoucnosti vypůjčil další peníze na základě dřívějších pozitivních zkušeností s institucí. Pro potvrzení studentské půjčky člověk v podstatě mnoho věcí nepotřebuje. Taková SMS studentská půjčka může být v pohodě bez registrů a doložení příjmu. Jedná se ve valné většině případů o krátkodobé půjčky třeba na jeden měsíc, protože studenti si ve obvykle nepůjčují peníze, pokud by splatnost měla být jeden rok nebo i více. 

Pro získání studentské SMS půjčky tedy každopádně nepotřebujete výpis z registru dlužníků, ručitele ani podobné záležitosti. Pokud by to některá bankovní instituce chtěla, pak by nejspíš neměla klienty a ostatní instituce by jí zlikvidovaly lepšími podmínkami. SMS půjčka má hlavní výhodu v tom, že se dá poměrně jednoduše získat a navíc její vyřízení netrvá vůbec dlouhou dobu. Jestli tedy patříte k studentům, kteří mají občas hluboko do kapsy a potřebujete nějakou krátkodobou finanční injekci, pak si můžete zkusit sjednat rychlou SMS studentskou půjčku bez registrů na pokrytí nejnutnějších výdajů.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články