Spolehlivá nebankovní půjčka, kterou znáte

18.12. 2015 • Půjčky a hypotéky

Nedostali jste půjčku v bance? Pak je možné vyzkoušet také půjčky nebankovní. Ač se to zdá nemožné, i zde můžete najít opravdu spolehlivé půjčky, s podmínkami, které se rovnají podmínkám v bance, někdy jsou poměrně drahé. Je proto vhodné si předem porovnat parametry nabízených půjček podle sazby RPSN, výše úroků a také výši splátek. Ta se často odvíjí od délky splácení. 

Nebankovní půjčky vám umožní půjčit si spolehlivě bez složité administrativy, poplatků předem. Výhodou jsou půjčky bez dokládání příjmů a nebo nahlížení do registru dlužníků. Nebankovní půjčky ihned na účet jsou určeny také pro problémové klienty. 

Tesco půjčka

Mezi spolehlivé a ověřené půjčky patří Tesco půjčka. Je známá svým přístupem ke klientům, kdy není nutno dokládat své příjmy. Rovněž si u sjednávání půjčky můžete zažádat o službu snížení či zvýšení splátek nebo jejich odložení. Toto lze v průběhu splácení využít pouze čtyřikrát. První odklad můžete aplikovat po šesti řádně uhrazených splátkách.  Půjčit si s Tesco půjčkou můžete až 500 000 korun na cokoliv si vzpomenete. Splátky se dají rozložit až na 84 měsíců. Úroky přitom začínají již na 13,9% a peníze můžete mít k dispozici za 24 hodin. Za Tesco půjčkou stojí společnost Home Credit, jež je významným hráčem na trhu s nebankovními půjčkami. 

Vlastnosti půjčky

Půjčka Tesco je určena klientům od 18 let, jež mají stabilní příjem. Využít peníze můžete na nákupy vánočních dárků, vybavení bytu, studium, jazykový kurz a další. O půjčku si můžete požádat v síti prodejen Tesco do 500 000, ale také telefonicky nebo vyplněním online formuláře s částkou do 150 000 korun. Pokud se rozhodnete pro mimořádnou splátku, je nutné společnost informovat písemně a splátku uhradit do 30 dnů. K půjčce si můžete sjednat pojištění proti neschopnosti splácet. Pro členy Clubcard můžete dostat pro půjčku zvýhodnění. Za půjčku dostanete 10 000 bodů, které se vám následně promění v tisícikorunovou poukázku na nákup zboží. 

Zajímavý pohled na půjčku Tesco nabízí portál investia.cz, Půjčka Tesco je zhodnocena jako příjemný produkt s férovými podmínkami a rychlou dostupností. 

Komu se půjčka hodí?

Osobám starším 18 let

Žadatelům, kteří mají trvalé bydliště v ČR a vlastní účet v bance

Majitelům Clubcard karty 

Není vhodná pro ty, kdo shánějí jen menší finanční částku, nemohou doložit trvalý zdroj příjmů nebo nemají 18 let.

Proč vybírat spolehlivou půjčku

Na tom, jakou si vybereme půjčku záleží kolik budeme následně každý měsíc platit v měsíčních splátkách, kolik zaplatíme za půjčku celkem. U solidního poskytovatele navíc máte záruku, že můžete od smlouvy do 14 dní dle zákona odstoupit při uzavření smlouvy na dálku, nikdo nechce po vás poplatky předem. 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články