Půjčka pro nezaměstnané Z5online

23.12. 2014 • Půjčky a hypotéky

Pokud jste zrovna bez práce a potřebujete si někde rychle půjčit, pak pro vás máme jedno řešení. Zde se dočtete více o tom, jak si pořídit půjčku bez zaměstnání. Půjčí všem jak lidem nezaměstnaným, kteří jsou na úřadu práce nebo běžným zaměstnancům, podnikatelům, maminkám na mateřské nebo důchodcům.

Z5 Online - rychlá online půjčka

Jedná se o nebankovní krátkodobý úvěr, na dobu 16 až 30 dní. Můžete si zde půjčit nejméně 2000 a nejvíce 10 000Kč. U této půjčky neplatíte žádné úroky ani pravidelné splátky. Zde je celá půjčená částka jednorázově vrácena ve smluveném termínu.Jediná částka, kterou přeplatíte za poskytnutí je ta, se kterou souhlasíte již při půjčení a ta záleží na tom, kolik a na jak dlouho si půjčujete. Půjčka je tedy vhodná pro každého kdo nutně potřebuje nějakou tu korunu navíc.

Podmínky pro získání rychlé Z5 online půjčky

A jaké jsou zde podmínky ? Není zde žádné pravidlo jako je to u podobných firem s ověřováním účtu. Tedy nejprve poslání jedné koruny na účet poskytovatele. Pokud totiž žádáte o vaši první půjčku, pak vám budou peníze zaslány poštovní poukázkou na vámi uvedenou adresu.  Opakované půjčky u této společnosti jsou již převáděny na váš bankovní účet, pokud tedy máte zájem. Dále musíte být starší osmnácti let a být trvalým pobytem na území české republiky.

Z5 Online - půjčka do 15 minut

Pokud jste neuspěli u jiné společnosti s půjčkou, pak nemusí být vše ztraceno. Zde u Z5online to můžete zkusit znova, protože zde dostane půjčku skoro každý. O tom zda byla nebyla vaše půjčka schválena se dozvíte v pracovních dnes z pravidla do 15 minut od požádání, je zde tedy celkem rychlý servis a vy hned víte, na čem jste! Můžete mít vždy pouze jednu půjčku najednou a další můžete zažádat až po splacení první.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články