Nabídky půjček i pro zamítnuté klienty? Hledáme řešení

03.12. 2019 • Půjčky a hypotéky

Patříte mezi často zamítnuté klienty? Vyplníte-li žádost o peníze, vždy je zamítnuta. A připadá vám, že zde není žádné řešení. Podívejte se na následující odkazy a uvidíte, že pro každého je zde řešení. Vaše prvotní hledání by se mělo soustředit na nebankovky a následně na soukromníky, kteří nabízejí svoje peníze. První možnost je výhodnější z hlediska úrokových sazeb. Druhá pak z hlediska jednodušších podmínek a individuální domluvy na konkrétních parametrech. Čtěte dále a získejte nejen praktické informace, ale i nasměrování tou správnou cestou za dalším hledáním.

Kde hledat konkrétní firmy a odkazy

Nejlepším rozcestníkem pro naše hledání je https://www.nebankovky.cz/navody-a-clanky/. Zde se nacházejí návody, které rozebírají takřka každou možnou situaci. Vyhledáte-li si návod dle své vlastní charakteristiky nalezete i řešení. Půjčky pro nezaměstnané, pro podnikatele, pro lidi v částečném důchodu nebo třeba i pro žadatele s exekucí. Pro každou tuto kategorii je tam návod, kontakty, odkazy na internetové stránky a pomoc. Vše je rozebráno, vysvětleno.  

Podívejme se například na článek Soukromé osoby půjčí své peníze. Rozebírá nejen možnosti, jak takovou osobu najít, ale rovnou dává i přímé odkazy a kontakty. Čtenář tak nezíská jen všeobecné informace. Ale i návod kam dále postupovat, koho kontaktovat. Vyhledejte si i vy řešení přímo pro sebe, které vás nasměruje správným směrem. Nejlepší volbou je hledat dle vašeho příjmu (HPP, důchod, MD...) a případně dle finanční situace (s registrem, bez registru, s půjčkami aj.).

Dle jakých parametrů vybrat nejlepší možnost

První vždy měl být brán ohled na úrokovou sazbu. Ta vám řekne o kolik více budete přeplácet a kolik vás celá služba bude stát. Dávejte zejména pozor na fakt, že tento údaj je uvádět ve dvou formátech. Prvním je úroková sazba %. Druhým je RPSN, tedy roční percentuální sazba nákladů. Tyto dva údaje není možné zaměnit, jelikož nejsou identické. Tento fakt je důležitý zejména při srovnání více nabídek - aby jste neporovnávali RPSN u jedné společnosti s úrokovou sazbou u druhé společnosti. Mějte rovněž na paměti, že 50% poskytovatelů nabízí půjčky před výplatou v tzv režimu první zdarma. Kdy pro nové klienty není účtován žádný úrok a ani žádné poplatky.

Druhým důležitým údajem je doba vyplacení. I menších částek v řádech tisíců a deseti tisíců korun by neměla překročit 30 - 60 minut. V dnešní době je již naprostým standardem, že bankovním převodem jsou peníze vyplaceny do 5 minut. Čekat 24 nebo 48 hodin se vyplatí pouze respektovat pouze u nabídek v rámci sta tisíců korun.

Samotnému rychlému vyplacení může bránit třetí parametr - jaké je nutno doložit dokumenty? Většina moderních firem chce pouze dva osobní doklady (OP, ŘP nebo CP) a maximálně výpis z vašeho internetového bankovnictví k potvrzení měsíčních příjmů. Dokládání potvrzeních ze zaměstnání a dokládání příjmů celý transakci jen prodlouží. Méne byrokracie = lepší volba.

Posledním parametrem je nabízená částka - zejména pokud chcete použít nově získané finance na vyplacení půjček. Vždy je lepší si vzít větší půjčku, která konsoliduje všechny dluhy. Než jen částečnou konsolidaci, která ponechává některé závazky nesplacené. Do budoucnosti je vždy jednodušší refinancovat a splácet jednu větší sumu, než několik menší z různých zdrojů. Vždy tedy volte takovou možnost, která řeší potřebu plně. A ne jen částečně.

Využijete-li výše uvedených zdrojů, neměli by jste mít s hledáním žádné další potíže. A řešení by mělo být otázkou dnešního odpoledne, maximálně s zítřejším vyplacením.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články