Bezplatná rychlá půjčka online do 10 minut

23.05. 2018 • Půjčky a hypotéky

Pro ty, kteří nevyšly před výplatou je na trhu spousta nebankovních produktů, proto je lepší nejprve porovnat jednotlivé nebankovní půjčky, předtím než-li se žadatel pro nějakou půjčku rozhodne. Tyto půjčky se liší například mírou schválených žádostí, množstvím doložených dokumentů, rychlostí vyplacení peněz na účet nebo také možností výběru hotovosti na některé ze spolupracujících poboček nebankovních institucí. Vybrat si ihned, třeba ještě dnes rychlou půjčku je velice jednoduché o vše lze zažádat zcela online z pohodlí domova a počkat na schválení nebo neschválení žádosti. Potom pokud je žádost o půjčku schválena už stačí jen vyčkat na zaslání peněz nebo si je lze ihned vyzvednou v hotovosti na pobočce. 

Půjčka i pro důchodce

Tento druh malé krátkodobé půjčky může získat jak zaměstnaný, tak například důchodci či rentiéři, jelikož nejde o nějak velkou částku, zpravidla nebankovní společnosti půjčí do 10 000 Kč na 30 dní.

Půjčka na OP

Zpravidla je ke schválení potřeba doložit jen fotokopii občanského průkazu, cestovního pasu nebo řidičského průkazu, pokud si žadatel vybere půjčku na účet, pak je potřeba mít i založený bankovní účet na své jméno. Příjem žadatele se kontroluje zpravidla pouze sporadicky a po většině žadatelů nebývá požadováno doložení o výši příjmu. Samozřejmě by měl žadatel mít také čistý registr dlužníků a rozhodně nemít nesplacené závazky vůči jiným společnostem.¨

První bezplatná půjčka 1000 Kč zdarma bez poplatku

Tato online půjčka 1000 Kč je navíc poskytována zdarma s RPSN 0% pro nové klienty jako akce. Podmínkou je včasné splacení půjčky zpět na účet nebankovní společnosti.

Rychlá půjčka od Ferratum credit

Zajímavou tzv."půjčkou zdarma" je také například půjčka od Ferratum credit, kde si lze půjčit poprvé zdarma a pak celou částku naráz bez poplatku vrátit nebo si je možné splatnost půjčky o další měsíc prodloužit již za poplatek. Ferratum credit totiž funguje podobně jako kontokorent v bance a splatnost celé zapůjčené částky si lze dále prodlužovat za poplatek za službu. Výše zápůjčky se pak odvíjí od příjmu žadatele a schopnosti půjčku splácet. Více se dozvíte například v porovnání půjček na portále zabývajícím se rychlými online půjčkami zoomfin.cz

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články