Levná půjčka je dostupná širokému spektru zájemců

10.08. 2020 • Půjčky a hypotéky

Stačí jen pár minut a krátkodobý úvěr je vyřízený, zbytečnou administrativu zde rozhodně nečekejte! 

Moderní doba přináší velké možnosti nejen tehdy, pokud jde o peníze. Nečekané výdaje nás někdy překvapí, takže nevíme, jak adekvátně zareagovat. Naštěstí jsou dostupné krátkodobé půjčky, díky nimž si přijde na své každý, kdo splní několik málo základních podmínek na žadatele. Nebankovní sféra je v tomto směru hodně přístupná, nebude se prověřovat bonita žadatele jako v bance a finance tak mohou být na účtu ještě dnes. Pro ty, kteří na peníze spěchají, je právě tohle skutečně ideální varianta…

Schválení žádosti je často jen formalitou

Výhod je zde celá řada, první z nich je například ta, že můžete vyplnit a odeslat kontaktní formulář se žádostí o půjčku odkudkoliv a bez ohledu na čas. Levná půjčka je totiž dostupná pro široké spektrum zájemců, z nichž někteří by určitě nestihli dorazit na kamennou pobočku včas, aby požádali o půjčku ještě před zavřením. Přes internet je však možné vyplnit žádost i ve svátek, o víkendu nebo klidně i hodinu po půlnoci během všedního dne. Jaké jsou konkrétní parametry tohoto úvěru? Kolik si můžeme půjčit a na jak dlouho? 

  • Tisícikoruna je minimum, dvacet tisíc korun naopak nejvyšší možná položka. Vyberte si podle sebe, neboť každý příběh je jiný a někdy postačí malá částka, jindy je nutná i vyšší investice.
  • Lhůta splatnosti je také volitelná, protože někomu bude vyhovovat jeden týden, jiný naopak dá přednost delšímu období. Obecně je na výběr ze čtyř možností, a sice 7, 14, 21 a 28 dnů. 
  • Pokud není možné splátkový kalendář beze zbytku dodržet, nic se neděje. Díky malému poplatku je možný odklad až o dalších 28 kalendářních dnů, takže se nemusíte stresovat!

Bezúčelový charakter je zde samozřejmostí

Když se řekne půjčka 12000, jistě se všem vybaví rychlost sjednání. Ta je samozřejmě dána také minimální porcí administrativy, která se s podobnou půjčkou pojí. Jde totiž o zcela bezúčelovou záležitost, jinými slovy – nikdo nemusí vysvětlovat, kvůli čemu žádá o peníze. Zpomalilo by to totiž rozběhnutý proces, v některých případech i poměrně výrazně, není proto důvod schvalovat malou půjčku podle toho, na co má být konkrétně určená. A důvod ke zjišťování podobné informace jistě není, poskytovatelé nebankovních půjček tu nejsou od anket, ale od účinné pomoci mnoha domácnostem, pro které jsou nejjednodušší a nejrychlejší možnou variantou. 

Jak si vlastně vybrat prověřeného poskytovatele?

Zvolit si dobře, nejen v životě, ale i ve světě financí. Obojí má jedno společné, musíte mít dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli správně. Předpokladem je tedy zjistit si vše podstatné, protože poté, co učiníte rozhodnutí, už nebude možné vzít věci zpět. Důvěřovat, ale prověřovat, to je heslo spojené s nebankovním trhem půjček. Na co se zaměřit, když hledáte poskytovatele, jenž umí být vždycky férový? 

  • České sídlo. Jinak řečeno, sídlit v exotické destinaci na důvěře ve světě financí jistě nepřidá.
  • Jsou snad vyžadovány platby předem, ještě, než se půjčka schválí? Pozor, tady buďte opatrní! 
  • Transparentní jednání musí být podložené také historií, najděte si pozitivní reference klientů. 

Pečlivě si vše promyslet, to je základ

Nezapomeňte, že půjčka se sjedná velmi snadno, ale je důležité, abyste měli všechny její náležitosti velmi dobře promyšlené. Pokud jde o peníze, je třeba mít jasno o každém detailu, tedy například vědět, že navržený splátkový kalendář nebude činit potíže. Kdo má pocit, že by splátky dělaly v rodinném rozpočtu problémy, měl by zvážit, jestli je půjčka vhodným řešením. Dluhová past totiž určitě není dobrým společníkem, bez ohledu na další okolnosti.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články