Zavedené nebankovní půjčky na internetu

30.12. 2014 • Půjčky a hypotéky

Vyjít s penězi každý měsíc není v dnešní době snadné (a snad ani nikdy nebylo). Možností, jak řešit nedostatek peněz pár dnů před výplatou, je několik. Od půjčky od banky, od přátel či rodiny, rozprodeje majetku či rychlé brigády. Velmi dostupným a rychlým způsobem nabytí menší částky peněz jsou rychlé internetové nebankovní půjčky. Nyní si představíme nabídku několika zavedených značek, které působí na půjčkovém online trhu.

Everydayplus

Je velmi rychlá služba, u které si můžete půjčit peníze za pomocí SMS. Pokud potřebujete nutně peníze a láká vás možnost si vše zařídit přes sms, pak jste našli, co jste hledali.

Nečekají zde na vás žádné poplatky, kromě těch, které platíte za úvěr. Poplatek je tady 20% z čerpané částky. Aby jste na půjčku doáhli, musíte být starší 18 let a být trvalým pobytem na území České republiky. Půjčit si můžete až 12 000Kč. RPSN je 247%.

Zaimo.cz

Potřebujete rychle půjčit až 25 000Kč? Pak je zde pro vás Zaimo. Peníze si vyřítíte opravdu rychle. Jen se ozvete a do deseti minut máte již z pravidla peníze na účtě. Je to velmi jednoduché. Nepotřebujete ani naskenované doklady a podobné dokumenty. Jednoduše vám stačí, když vyplníte žádost o úvěr a systém už udělá vše za vás. Celý systém běží a zpracovává údaje automaticky. Po převedení jedné koruny na jejich účet splníte podmínky pro ověření a nic už nebrání tomu, abyste získali peníze.

Moneynow

Půjčte si od 500 do 10000Kč se splatností 15-30 dní. Firma vám nabízí 0% RPSN ale pouze za předpokladu, že vaše první půjčka bude splacena řádně v termínu a celá. Celý postup funguje jednoduše. Nejprve musíte vyplnit vaši žádost, kterou online zašlete. Pošlete jednu korunu na účet moneynow a během jedné hodiny dostanete na váš účet vámi požadovaný obnos. Na otočku vám zašlou smlouvu, kterou jim podepsanou pošlete zpět. Jak sami můžete vidět, tak se nejedná o nic složitého.

Zaplo.cz

Potřebujete si půjčit od 1000 do 12500Kč? Dokážete je zase do 30 dní vrátit? Pokud ano, pak nic nebrání tomu, abyste si půjčili od známé firmy zaplo.cz. První půjčka, kterou si u nich pořídíte je navíc zdarma. Jediné co musíte pro tuto výhodu udělat je to, že částku splatíte včas celou a v termínu. Žádost probíhá za pomocí online formuláře, na který dostanete do deseti minut dpověď zda jste schváleni nebo ne. Musíte být starší 18 let a bydlet na území česka.

Kredito24

Potřebujete si půjčit od 1000 do 15000Kč? Do patnácti minut je můžete mít na účtě. Splatit částku musíte do jednoho měsíce od připsání vaší částky na účet. Kredito24 je známá ověřená česká firma, se kterou by neměly být žádné problémy. První půjčka, kterou si u tohoto poskytovatele pořídíte je navíc zcela zdarma a to za předpokladů že ji splatíte včas a řádně v termínu. K získání půjčky musíte mít účet u některé z českých bank, 18 let a trvalý pobyt na území ČR.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články