Ge Money Bank internet banka

30.01. 2014 • Bankovní účty

Internetové bankovnictví patří k základním prvků pro ovládání našeho bankovního účtu. Bez internetbankingu si v současné době spravování účtů umí málokdo představit. S tímto způsobem správy účtů už dávno nejsou spjata náročné úkony, jak tomu bylo v počátcích při zavádění této služby, kdy zabezpečení nebylo na takové úrovni jako dnes.

Jedno z nejlépe navržených a nejoblíbenějších elektronických bankovnictví má i GE Money Bank. Samozřejmým prvkem u GE Money Bank bankovnictví je důmyslné zabezpečení přístupů a ovládání internetové banky. Ze strany banky máte poměrně vysokou jistotu, že je váš účet a peníze na něm v bezpečí. Díky internetovému přístupu k vašim účtům nad nimi získáte takřka neomezenou kontrolu a pohodlně přes internet můžete měnit mnoho detailů účtu. Výhodou je nonstop přístup, kdy je váš internetový účet dostupný 24 hodin denně, 365 dní v roce. Tím, že nemusíte s mnohdy malichernými problémy či požadavky trávit dlouhou dobu na přepážce banky, ale můžete vše v klidu domova vyřešit přes internet banku, tak ušetříte nejen čas ale i peníze. Pokud máte účet u GE Money Bank, nebo si ho v nejbližší době plánujete zřídit, zde je stručná charakteristika tohoto produktu Ge Money Bank Internet Banka.

Výhody internet banky

Výhody internetového online bankovnictví jsou zřejmé již z názvu. Vše je snadno dostupné přes internet kdykoliv. Když nepočítáme občasné technické odstávky systému, tak je online banking přístupný nonstop. Díky internet bankingu máte možnost spravovat veškeré své bankovní produkty (běžný účet, spoření, půjčky, devizové účty) na jednom místě. 

Obsluha online banky je poměrně snadná, navíc je k dispozici poměrně srozumitelná a obsáhlá nápověda. Grafické prostředí je uživatelsky přívětivé a každý prvek má svou funkci, kterou během chvíle intuitivně objevíte. 

Jednou z výhod je i samotné zabezpečení portálu. Všechyn operace, které na svém účtu provedete, ověřujete mobilním klíčem nebo podpisovým certifikátem. 

Za transakce přes internetové bankovnictví platíte výrazně nižší poplatky (pokud vůbec nějaké) než při zadání příkazů a požadavků na přepážce v pobočce banky Ge Money.

Funkce internet banky GE Money Bank

GE Money Manager

  • máte dokonalý přehled o svých příjmech a výdajích
  • můžete si naplánovat svůj osobní rozpočet a mít kontrolu nad svými penězi
  • několik užitečných nástrojů vám umožní analyzovat vaše peněžní toky. Můžete jednoduše sledovat příjmy a výdaje rozčleněné na několik kategorií.

eVýpis

  • elektronický výpis má stejné vlastnosti jako klasická papírová verze. Pro vyšší zabezpečení je však opatřen elektronickým podpisem
  • Máte možnost podívat se na kterýkoliv výpis, který byl někdy v předchozích dnech či době vystaven. Výpisy navíc můžete stahovat v běžných formátech (PDF, XML, ABO)
  • Díky eVýpisu můžete ušetřit poplatky za výpis z běžného účtu poštou

PayU

  • pomocí platby PayU můžete rychle a snadno platit své nákupy v internetových obchodech
  • jedná se o snadnou a bezpečnou platební metodu, která vám umožní platit služby a produkty prostřednictvím vašeho bankovního účtu.

Jak založit internetové bankovnictví a přihlásit k Gemoney Internet Banka

Láká vás založení účtu u Ge Money? V případě, že máte zájem využít služby Ge Money Bank, tak se obraťte na jejich webové stránky, případně navštivte některou z poboček. Pro založení internet banky budete potřebovat platný občanský průkaz a k tomu ještě druhý doklad totožnosti (pas, řidičský průkaz).

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Bankovní účty'
Tipy na jiné články