JET Money Smart půjčka - tabulka splátek

13.06. 2014 • Půjčky a hypotéky

Uvažujete-li o půjčce, máte mnohé možnosti. Jejich výhodnost je různá a samozřejmě záleží i na vašich preferencích, bonitě, požadované částce atd. Chcete-li středně velkou půjčku na cokoliv, obraťte se na Smart půjčku.

Obecně o nebankovních půjčkách

Nebankovní půjčky jsou druhem půjček dle poskytovatele. Kromě nich ještě rozlišujeme bankovní půjčky a půjčky od soukromých osob (což jsou také nebankovní půjčky, ale někdy se vyčleňují jako samostatná skupina).

Nebankovní půjčky jsou v současné době populární, což je dáno především tím, že jsou snadněji dostupné. Obracejí se tak na ně lidé, kteří by nedosáhli na bankovní půjčky. Díky nim si tak může půjčit více lidí. To má však i svou negativní stránku. Lidé si půjčují, i když nemají na splácení půjčce, a kvůli tomu se pak dostávají do dluhových pastí. Proto si předtím, než požádáte o půjčku, dobře promyslete, zda máte na to ji splácet.

Lidé vyhledávají nebankovní půjčky i pro jejich další výhody. Patří mezi ně možnost sjednání online, větší rychlost při vyřizování, menší požadavky, jednodušší administrativa atd.

Oproti bankovním půjčkám je u nich větší úrok a RPSN. Také je zde větší riziko, že si půjčíte od neseriózní společnosti. Proto si dejte dobrý pozor, jakou nebankovní společnost oslovujete. Některé v České republice nabízí své produkty mnoho let, ale jiné jsou nezavedené a u nich je vždy riziko větší.

Co je Smart půjčka

Smart půjčka je produktem nebankovní společnosti JET Money, což je poskytovatel zaměřující se na nabízení úvěrů širokému spektru zákazníků. Patří mezi významné nebankovní společnosti u nás. Smart půjčku dříve nabízela společnost Smart Capital. Tento produkt však byl formou JET Money odkoupený.

Smart půjčka je určená všem žadatelům, kteří hledají půjčku bez složitého papírování a nutností kamkoliv chodit.

Během celé doby vyřizování půjčky nikam nemusíte. O půjčku si požádáte prostřednictvím online žádosti a do dvou dnů vás kontaktuje obchodní zástupce, který vám pomůže půjčku získat, případně vám odpoví na vaše další dotazy. Peníze z půjčky vám budou doručené v hotovosti až domů společně se smlouvou. O půjčku si také může požádat telefonicky.

Smart půjčka je poskytovaná v částce od 5 000 do 50 000 Kč na dobu osmi či třinácti měsíců. Půjčku dostanete vyplacenou v hotovosti a splácíte ji pravidelnými měsíčními splátkami.

Smart půjčka je bez ručitele, pouze v případě, že neprokážete značnou bonitu, je potřeba spoludlužník. Bonitu společnost posuzuje individuálně.

Peníze je možné použít na libovolné účely. Jde o neúčelovou půjčku, a pokud ji budete pravidelně splácet, je možné ji za jednoduchých podmínek a bez papírování refinancovat.

Podmínky Smart půjčky

Smart půjčka je dostupná široké skupině žadatelů. Má velmi jednoduché podmínky, které jsou snadno splnitelné. Jsou jimi pouze věk nad osmnáct let a pravidelný měsíční příjem, který nemusí plynout jen ze zaměstnání či ze samostatné výdělečné činnosti. Může jím být starobní a invalidní důchod č příspěvek pro ženy na mateřské dovolené. Půjčka je tak pro zaměstnance, OSVČ, důchodci i ženy na mateřské dovolené.

Při podepisování smlouvy o půjčce je nutné předkládat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, kterým může být řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas, průkaz zdravotní pojišťovny či zbrojní pas. Pokud v rámci půjčky máte ručitele, jsou dva doklady totožnosti požadovány i od něj.

Výhody Smart půjčky

Mezi hlavní výhody Smart půjčky patří:

variabilita půjčky: Sami si můžete vybrat částku od 5 000 do 50 000 Kč a rozhodnout se můžete i mezi splatností osm či třináct měsíců. Uzpůsobte si půjčku tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim účelům.

peníze na cokoliv: Nedokládáte účel použití peněz. Je možné s nimi naložit podle vašeho uvážení. Lidé v rámci tohoto produkt kupují spotřebiče, nábytek, dovolenou, dárky na Vánoce či platí různé výdaje.

rychlé vyřízení žádosti: Na rozdíl od bankovních půjček nebudete dlouho čekat na její vyřízení. Během krátké doby máte peníze k dispozici. To se urychluje i tím, že vám budou peníze předány v hotovosti. Nebudete čekat, až se vám objeví na účtu.

pohodlnost: Za celou dobu vyřizování půjčky nemusíte nikam chodit. O půjčku si požádáte telefonicky nebo online a obchodní zástupce vám peníze i se smlouvou přinese až k vám domů.

výhodná možnost refinancování: Budete-li půjčku pravidelně splácet dle splátkového kalendáře, budete si ji moci obnovit bez administrativních náležitostí.

minimum administrativy: Celkově je půjčka administrativně nenáročná. Podepisujete se jednoduchá a srozumitelná smlouva a z dokladů předkládáte pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti.

široká dostupnost půjčky: Díky snadným podmínkám si půjčku může vzít mnohem více lidí než bankovní produkt. Je určená všem plnoletým osobám mající stálý měsíční příjem.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články