Půjčko.cz - váš nezávislý finanční rádce

04.10. 2014 • Zajímavosti

Na vlnách českého internetu působí celá řada magazínů, které se zabývají osobními financemi, radami ohledně hypoték, tipy na investice či jen informováním o všem, co se týká peněz a finančního světa. Jedním z relativně mladých ambiciozních serverů je portál Půjčko.cz, za kterým stojí tým kolem Františka Szabó. Pojďme si nyní tento finanční web v krátkosti představit.

Co konkrétně na webu Půjčko.cz naleznete? Předně to jsou články s nezávislými recenzemi nebankovních i bankovních půjček. Můžete se tak seznámit s parametry půjček od dosud nepříliš známých poskytovatelů. Mezi tyto půjčky patří například Půjčka JKL, SIM půjčka nebo úvěr od Cool Credit.

Jednou ze zajímavých sekcí webu je Vzdělávání, kde na vás čekají kvalitně zpracované články na různá témata, kterým je dobré porozumět. Dozvíte se například, jak odhalit a nenaletět podvodníkům, kteří se snaží uzavírat podvodné půjčky po telefonu. Můžete také načerpat informace o dvou nejznámějších firmách v oblasti finančního poradenství. Těmito společnostmi jsou OVB Allfinanz a Partners.

Hledáte půjčku na internetu? Zkuste srovnávač na Půjčko.cz

Velmi praktickou části na portálu Pujcko.cz je masivní srovnávač bankovních a nebankovních půjček. Nemusíte zdlouhavě prohledávat veškerá zákoutí internetu a prozkoumávat desítky nabídek v oblasti půjček. Na Půjčko.cz máte ověřené půjčky pěkně srovnané. Stačí zadat částku, kterou si chcete půjčit, vybrat typ půjčky (bankovní či nebankovní) a během okamžiku získáte přehled odpovídajících půjček.

Srovnávač půjček jsme vyzkoušeli na příkladu nebankovní půjčky 10 000 Kč. Po kliknutí na tlačítko "Zobrazit nabídky" nám aktuálně systém nabídne pěkných 15 nabídek. Výhodou je, že v katalogu srovnávače jsou zejména ověřené společnosti s dostatečným kapitálem a bez špatné pověsti. V přehledu půjček si snadno vybereme podle výše úroku, délky splatnosti, případně podle podrobnějších podmínek u konkrétní půjčky. Detaily každého produktu jsou velmi dobře zpracovány, takže během pár minut budete mít o nejvhodnější půjčce jasno. Praktická je funkce, která vám umožní požádat o půjčku přímo ze stránek Půjčko.cz.

U srovnání půjček nechybí ani krátké rady, podle čeho vybrat půjčku. Jak často zmiňujeme i na našem webu, tak je důležité sledovat roční úrok, který bývá někdy vyjádřen jako měsíční, dále výši RPSN, což je roční procentuální sazba nákladů a zjednodušeně vyjadřuje cenu půjčky.

Hit posledních měsíců - první půjčka zdarma

Vzhledem k velmi silnému konkurenčnímu boji a významně saturovanému trhu nebankovních půjček, se firmy snaží přijít vždy s něčím novým, čím by nalákaly nové klienty. Jednou z posledních novinek je tzv. první půjčka zdarma. O co jde? Pokud sháníte rychlou nebankovní půjčku nízké hodnoty zpravidla do 4 000 Kč, tak můžete jako nový klient využít půjčku zdarma. A slovem "zdarma" myslíme skutečně zdarma - za půjčku nezaplatíte nic navíc (nepočíteme-li v některých případech nutný 1 Kč poplatek na ověření vašeho bankovního účtu, kam vám následně společnost převede peníze). U první půjčky se nesetkáte s úrokem ani s poplatkem. Můžete si tak relativně snadno a rychle půjčit pár tisíc se splatností 1 měsíc zcela zdarma.

Abyste nemuseli ztrácet čas hledáním takových nebankovních půjček na internetu či v jiných médiích, tak na webu Půjčko.cz můžete použít intuitivní přehled společností, které nabízejí první bezúročné půjčky. Momentálně přehled nabízí 7 půjček od zavedených nebankovních společností. Dá se předpokládat, že seznam bude narůstat.

Nová sms půjčka s vysokou mírou schválení

Online finanční rádce Půjčko.cz nabízí tip ohledně poměrně nové nebankovní půjčky, která se pyšní vysokým procentem schválených žádostí. Jedná se o půjčku od Leadsor s limity půjčky do 4 500 Kč se splatností 30 dní. V čem je tento produkt unikátní? Po vyplnění formuláře je vaše žádost postoupena sofistikovanému algoritmu, který vám vybere nejvhodnější nebankovní půjčku z několika desítek finančních produktů. Potřebujete-li rychle menší obnos, například pár dnů před výplatou, tak Nová sms půjčka může být vhodným kandidátem.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články