Tesco půjčka bez doložení příjmu

08.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Tesco vám nabízí široký sortiment zboží. A co když zrovna nemáte peníze na nákup toho, co byste chtěli? Můžete využít finančních služeb Tesco. Oblíbená je Tesco půjčka. Přibližme si ji a také se podíváme i na další možnosti financování od Tesco.

Tesco (ne Tesko)

Tesco je předním maloobchodním prodejcem, který u nás funguje od roku 1996. Patří mezi největší maloobchodní řetězce na světě. Svým konceptem vychází z britské mateřské společnosti.

S Tescem se u nás můžete setkat prostřednictvím mnohých obchodů, čerpacích stanic i obchodních center. Pod Tescem také funguje franšízingová síť prodejen Žabka a také od roku 2012 nabízí internetový obchod s potravinami.

Obchody Tesco jsou v následujících formátech - hypermarkety, supermarkety, obchodní domy, expres (malé prodejny), extra (hypermarkety s konceptem „obchod v obchodě“).

Základní filozofie obchodu shrnuje společnost do dvou hlavních mott „Nikdo se nestará o zákazníky lépe než my.“ A druhým mottem je „Chováme se k ostatním tak, jak chceme, by se oni chovali k nám.

O hotovostní Tesco půjčce online

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu neboli Tesco půjčka je produkt, se kterým si můžete půjčit až 500 000 Kč na cokoliv. Při této půjčce nepotřebujete ručitele  a výhodou je i rychlost a pohodlnost sjednání produktu. To je možné díky online podání žádosti. O půjčku  je možné žádat i telefonicky.

Tesco půjčka vás potěší i tím, že je bez poplatku za vyřízení a vedení a zdarma máte rovněž předčasné splacení.

Online vyřízení je možné od částky 20 0000  až 150 000 Kč. Chcete-li vyšší částku, musíte si půjčku sjednat na stánku Tesco Finanční služby.

Při uzavírání Tesco půjčky si můžete sjednat:

• odklad splátek: Budete si moci až čtyřikrát v průběhu splácení odložit pravidelnou měsíční splátku.

• změnu výše splátek: Budete si moci změnit výši splátek podle své momentální finanční situace.

• pojištění: Budete mít jistotu, že když se cokoliv stane, budete chráněni pojištěním půjčky.

Co vám Tesco ještě nabízí

Tesco vám ještě přináší další finanční produkty a služby, které možná právě vám přijdou vhod. Patří mezi ně:

Clubcard kreditní karta Premium

S Clubcard kreditní kartou Premium získáte více bodů za nákupy v Tescu, ale i nákupu u partnerů sítě Premium. Díky tomu budete nakupovat velmi výhodně, ale také jednoduše a rychle.
S Clubcard kreditní kartou Premium můžete získat i nákupy na splátky bez navýšení.

Doplňkovými službami ke kartě jsou:

• splátkové programy: S kreditní kartou si budete moci převést peníze na svůj bankovní účet, ale také si budete moci rozlišit nákup na splátky.

• elektronické měsíční výpisy: Budou vám chodit bezplatně na vaši e-mailovou adresu.

• SMS info: Budete mít přehled o všech pohybech na vaší kartě.

• splácení bez obav: Můžete si pojistit výdaje i zneužití karet a díky tomu budete moci používat kartu bez obav.

Spojení půjček

Spojení více půjček v jednu je oblíbenou možností, která přinese více peněz do rodinného rozpočtu. Nebudete platit poplatky za vyřízení, budete mít možnost splatit vše bez poplatků a potěší vás i snadné vyřízení, které je možné pouze na základě dvou dokladů totožnosti a smlouvy k půjčkám. Kromě toho si budete moci vybrat i doplňkové služby pro neočekávané životní situace.

I zde můžete využít doplňkových služeb odložení splátek, změnu výši splátek a pojištění proti neschopnosti splácet.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články