Víkendové půjčky do 10 minut

22.11. 2013 • Půjčky a hypotéky

Každý se již někdy v životě určitě dostal do situace, kdy si potřeboval narychlo půjčit nějaký obnos peněz, ale neměl možnost, protože zrovna byl víkend a nikde se neúřadovalo. To už se však v dnešní době dá vyřešit, protože si peníze nemusíte půjčovat finance pouze od bankovních institucí, ale také od nebankovních společností.

Půjčka do deseti minut? 

A právě nebankovní společnosti nabízí půjčky i o víkendu během deseti minut. I taková půjčka může být velice užitečná. Jedná se o velice rychlou a jednoduchou pomoc, která je vyřízena opravdu rychlostí blesku. Místní nebankovní společnosti nabízejí také vstřícné jednání. Tento druh víkendových půjček samozřejmě nedělá každá společnosti. Víkendovou půjčku můžete na bankovním účtu očekávat již během deseti minut. Jedná se v zásadě o krátkodobý nebankovní úvěr. Finanční prostředky mohou být využity na jakékoliv účely a člověk jejich použití nemusí nijak dokazovat. Doba splatnosti se většinou dá nastavit v rozmezí pěti dní až jednoho měsíce. O peníze se dá zažádat úplně kdykoliv, klidně i v noci. Samozřejmě i víkendové půjčky mají své podmínky.

Podmínky pro víkendové půjčky 

Žadatel musí být starší osmnácti let a musí být občanem České republiky. K vyřízení bude zapotřebí také e-mailová adresa, telefon a bankovní účet, na který se půjčené peníze převedou. Některé společnosti si nechávají zaplatit určitý registrační poplatek, který by měl sloužit k ověření skutečné identity a platnosti zadaného bankovního účtu.

Jak získat a vyřídit víkendovou půjčku

A jak vlastně taková víkendová půjčka za deset minut probíhá? Poměrně jednoduše. Stačí se pouze zaregistrovat krátkou zprávou SMS na internetové stránky nebankovní instituce, jež v podstatě obratem oznámí, jestli má žadatel nárok na zmíněnou půjčku. Taková půjčka se hodí obzvlášť v případech, kdy nečekaně odejde některý z domácích spotřebičů, je nutné ho nouzově nahradit a člověk zrovna nemá dostatečnou finanční rezervu. Víkendovou půjčku poskytuje například společnost Ferratum, jež dovede zájemci poměrně dobře poradit a získat si ho na svoji stranu. Stačí se ozvat jednou SMS zprávou a žádost se okamžitě začne řešit bez ohledu na to, jaký den v týdnu zrovna je. 

O víkendovou půjčku do deseti minut si může zkusit požádat každý a většinou se dočkáte kladného vyřízení. Ve většině případů se kladné vyřízení dá označit spíše za formalitu, protože se nejedná o nějak závratnou sumu a splatit by jí měl dokázat v podstatě každý. Na druhou stranu by i každý měl mít nějakou tu finanční rezervu, aby zvládnul nouzovou situaci zvládnout z vlastních záloh a nemusel splácet dlužnou částku nebankovní společnosti. Víkendové půjčky do deseti minut se dají označit za módní záležitost, která asi nebude mít dlouhodobější úspěchy. Podobné parametry jako víkendová půjčka od firmy Ferratum má i blesková půjčka do deseti minut na účtu od Elephant Orchestra. 

Opět stačí vyplnit snadnou žádost a peníze máte během chvíle na svém bankovním účtu. Většinou u takovýchto půjček bývá omezení pro nové klienty a prověření zákazníci mají možnost vypůjčit si více peněz.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články