Vsaďte na značku Fatra – tuzemského výrobce vinylových podlah světové kvality

14.10. 2020 • Tipy a rady

Kvalitní podlaha, která vydrží několik desítek let je snem každého. Dnes už se sny mění v realitu a podlahy, se kterými budete spokojeni dlouhá léta, už si našly místo v mnoha domácnostech. Seznamte se i vy s vinylovými podlahami Fatra.

Společnost Fatra je ryze českou značkou, která se specializuje na zpracování plastů. Vlajkovou lodí je ale výroba vinylových podlah za využití moderních technologií a s důrazem na kvalitu a ekologii výroby. V nabídce najdete jak plovoucí vinylové podlahy, oblíbené díky své snadnosti pokládky, tak lepené vinylové podlahy, které nabízejí 100% voděodolnost. Dekory jako přírodní dřevo a kámen nebo imitace koberce příjemně zútulní bytové i komerční prostory. Nabídku vinylových podlah Fatra si můžete prohlédnout na stránkách společnosti Plancher, kde si můžete podlahu nejen vybrat, ale objednat si také její pokládku.

Tři cesty k úspěchu – vinylové podlahy Fatra vybírejte podle vašich potřeb

Fatra Imperio

Představitelem krásných vinylových podlah s dekorem dřeva jsou lepené vinylové dílce Fatra Imperio. Oceníte u nich zejména odolnost proti vlhku, odolnost povrchu proti poškrábání, výbornou rozměrovou i tepelnou stálost. Podlahy Fatra Imperio můžete položit v komerčních objektech i v domácnostech. Pod vinylové dílce se dá položit podlahové topení a samotná údržba podlahy je velmi snadná. Tloušťku podlahy najdete v rozměrech 1,5 nebo 2,2 mm, kdy nášlapná vrstva tvoří 0,3 nebo 0,55 mm.

Fatra Thermofix

Mezi vysoce kvalitní podlahy se řadí i vinylové dílce Fatra Thermofix. Tento typ dílců se celoplošně přilepuje k podkladu, čímž vytvoříte 100% voděodolnou podlahu vhodnou pro pokládku i do vlhkých prostor koupelen a kuchyní. Jednotlivé dílce můžete mít v několika rozměrech a v dekorech dřeva, kamene či koberce. Podlahy Fatra Thermofix se hodí pro kombinaci s podlahovým vytápěním, mají odolný povrch, který se dobře udržuje a tlumí kročejový hluk. Podle konkrétního typu rozměru (palubka/dlaždice) se pak odvíjí tloušťka podlahy, která je 2/2,5 mm s nášlapnou vrstvou 0,4/0,8 mm.

FatraClick

Zástupcem plovoucích neboli click vinylových podlah jsou podlahy FatraClick, určené k pokládce plovoucím způsoben, kdy u sebe jednotlivé dílce drží díky zámkovému systému. Díky tomu je pokládka opravdu rychlá. Dekory dřeva a kamene s autentickým ztvárněním povrchu si určitě oblíbíte. Celková tloušťka podlahy je 9,5 mm, z toho 0,4 mm tvoří nášlapná vrstva.

Náš tip:Vybíráte nové interiérové dveře? Ušetřete díky akčním setům

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články