Nekazte si záda na špatné kancelářské židli. Víme, kde sehnat kvalitní se slevou

26.02. 2018 • Tipy a rady

Někoho bolí záda ze špatného sezení, ale převážná z nás má špatnou židli. Zahoďte tu svoji a kupte si ergonomickoužidli z e-shopu kancelářskéžidle.com. Je zde nabídka židlí nejvyšší kvality od výrobců Anthares, Mercury, Promowork, Therapia Topstar nebo DXRacer. Na židle se vztahuje záruka 24 - 60 měsíců. 

Pokud plánujete nákup židle a zároveň chcete ušetřit, využijte promokupon.cz. Na těchto stránkách máte možnost využít slevové kupóny a různé slevové akce. Nyní máte možnost uplatnit slevový kupón ve výši 150 Kč do e-shopu kancelarskezidle.com. Akce je časově omezené, proto se dlouho nerozmýšlejte. Další slevový kód v hodnotě 100 Kč získáte při přihlášení do newsletteru. Další výhodou je získání informací o dalších slevových akcí. Využijte také dopravu zdarma, a to již od 800 Kč. Mezi extra služby od Kancelářských židlí je garance nejnižší ceny. Pokud najdete židli, které je levnější v jiném e-shopu, je vám nabídnuta nová cena. Další možností je využití dárkových poukazů, až do hodnoty 10 000 Kč. Můžete potěšit své blízké a zároveň jim ušetřit od bolesti zad. 

V rámci promo akcí ušetříte až 70 % z původní ceny ve výprodeji. U manažerských židlí je sleva až 35%. Kromě židlí jsou v nabídce sedací vaky. Třeba vak v designu fotbalové míče, při kterém si užijete fotbal naplno. E-shop nabízí další produkty a těmi jsou nábytek, postele nebo kancelářskou techniku. 

E-shop kancelářskéžidle provozuje další obchod specializovaný přímo na křesla DX-Racer. V těchto eshopech lze využít rozšíření Zlevňovač do prohlížeče Chrome. Stačí si ho nainstalovat a navštívit stránky zmíněných eshopů, kde vpravo na stránce najedete na ikonu a vám se zobrazí všechny slevy. Na slevové kupóny stačí kliknout a kód se uloží do schránky, který následně vložíte při objednávce a sleva je uplatněná. Případně klikněte na ikonu promokuponu pod textovým polem, kde se vkládá slevový kód. Zde si vyberete kupón a ten se následně načte.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články