Nebankovní sms půjčka KLIK

28.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Na internetu najdete obrovské množství rozmanitých finančních produktů, které se zpravidla vyznačují tím, že kvůli jejich sjednání nemusíte kamkoliv chodit. Jedním z nich je i Klik půjčka.

Obecně o SMS půjčkách

Klik půjčka patří mezi SMS půjčky , a proto si nejdříve pojďme představit tuto skupinu finančních produktů.

SMS půjčky patří mezi nebankovní produkty. Svůj název si nesou podle toho, že pro sjednání půjčky je nutné napsat krátkou textovou zprávu. U většiny poskytovatelů, kteří je poskytují, to funguje tak, že se nejdříve zaregistrujete, a pak už můžete jen jako žádost o půjčku opakovaně posílat SMS. To vyřízení půjčky zjednodušuje a ještě více urychluje.

SMS půjčky zpravidla také nevyžadují náročné prokázání bonity klienta a díky tomu je více dostupná, ale zároveň je také poskytovaná na menší sumu peněz. Většinou jde maximálně o několik tisíc korun. SMS půjčky jsou obvykle krátkodobé. Peníze si jejich prostřednictvím půjčujete na několik dnů, maximálně týdnů.

Poskytovatel Klik půjčky

Poskytovatelem Klik půjčky je V6profit spol.s r.o. Jedná se o českou společnost, která byla založená roku 2006 a od roku 2007 poskytuje nebankovní půjčky.

Společnost se zaměřuje na poskytování půjček od drobných částek, které si vyřídíte právě během několika minut prostřednictvím online či SMS. Kromě toho nabízí i nebankovní půjčky s ručením nemovitostí.

Poskytovatel uvádí, že se zaměřuje hlavně na rychlost a jednoduchost svých finančních produktů. Působí na území celé České republiky.

V6profit spol.s r.o. se snaží o spokojené a stále zákazníky a poskytuje diskrétní finanční pomoc.

O Klik půjčkách

Klik půjčka je poskytovaná v částce od 1 000 do 5 000 Kč za jednoduchých podmínek. Peníze z půjčky jsou určené na různé krátkodobé výdaje. Peníze si můžete půjčit na dobu jednoho, dvou, tří až čtyř týdnů. Hodí se tak jako půjčka před výplatou, kterou vrátíte, až vám přijdou peníze.

Při sjednávání půjčky není nutná osobní schůzka, prokazování příjmu ani ručení. Vše probíhá pomocí internetu či mobilního telefonu.

Podmínkami pro získání půjčky jsou plnoletost fyzické osoby, občanství ČR s adresou trvalého pobytu na území ČR a pravidelný příjem. Další podmínkou je ještě registrace v systému společnosti.

Peníze z půjčky získáte poštovní poukázkou nebo převodem na účet. Peníze můžete splatit převodem z účtu či vložením peněz na účet společnosti. Myslete na to, že platba musí být v den splatnosti připsána na účet společnosti, takže raději posílejte peníze s předstihem.

Jak probíhá získávání Klik půjčky

Celý proces získávání Klik půjčky je velmi jednoduchý. První krokem je registrace prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách společnosti. Na jeho základě získáte přihlašovací údaje od uživatelského účtu. Registrace sama o sobě není zavazující.

Po registraci už můžete podávat žádost o půjčku. Ta bude vyhodnocená v průběhu několika desítek minut. Pokud vám bude půjčka schválená, peníze vám budou bezodkladně odeslány. Pošlete-li žádost mimo pracovní dobu, vyřídí se přednostně hned následující pracovní den.

Pokud si berete první půjčku od společnosti, půjčí vám peníze prostřednictvím poštovní poukázky. Je to kvůli tomu, že si poskytovatel půjčky potřebujete ověřit poštovní adresu a bankovní účet žadatele. Další půjčky již můžete získávat na bankovní účet.

Kromě toho, že o půjčku lze žádat prostřednictvím online formuláře, máte možnost si ji sjednávat i formou SMS z mobilního telefonu.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články