Půjčka do 5000 okamžitě všem

04.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Nejrůznější půjčky (nově zápůjčky) nabízejí jak banky, soukromí investoři, tak i mnohé nebankovní společnosti. Právě nabídka nebankovních společností je v poslední době opravdu široká. Nasycenost trhu roste a není jednoduché vyznat se ve všech nabídkách a vybrat nejvhodnější půjčku do 5 000 Kč , která je poskytnuta prakticky okamžitě a všem, kteří splňují patřičné podmínky pro získání takové nebankovní půjčky online.

Půjčky se odlišují jak svou úrokovou sazbou, výší obnosu k zapůjčení, tak i celkovými náklady na půjčku (vyjádřeno ukazatelem RPSN) a délkou splatnosti půjčky.

Krátkodobé půjčky fungují velmi jednoduše. Věřitel poskytne dlužníkovi určitou částku s tím, že se dlužník zaváže do určitého data splatit smluvený obnos. Konečná zaplacená částka se skládá z vypůjčené částky, úroku nebo dalších poplatků. Můžete narazit na bezúročné půjčky, i půjčky bez poplatku. My se dnes podíváme na několik konkrétních případů rychlých půjček do částky 5 000 Kč  od zavedených společností.

Ferratum

Nebankovní společnost Ferratum Czech  patří do finanční skupiny Ferratum Group, která má svoji domovinu ve Finsku. Proto se také Ferratum půjčky často označují jako Finská půjčka . Půjčit si můžete od 500 Kč až po 10 000. Nastavit si můžete i dobu splatnosti, která se pohybuje od 7 dnů až do maximální délky splatnosti 45 dní. Zajímavostí je, že se termín splatnosti můžete 3x prodloužit.

Ferratum půjčky jsou schváleny prakticky okamžitě a všem, kteří splňují podmínky pro získání online půjčky. Nepotřebujete ručitele ani není vyžadováno potvrzení o příjmech.

Můžete využít i bezúročnou půjčku 2 000 Kč na 15 dní.

CreditOn

CreditOn patří k novějším hráčům na poli nebankovních půjček v České republice. Nabízí také půjčky do 5000 všem a do 10 minut. V případě první půjčky můžete očekávat částku 1 tis. až 4 tis. korun u bezúročných půjček. Kompletní nabídka Crediton půjček zahrnuje hranici 20 000 Kč pro rychlou půjčku na 1 měsíc.

Půjčka CreditOn je procesem schvalování analyzována během několika minut, zpravidla do 30 minut. Můžete ji tak využít pro akutní případy finanční nouze. Například jako půjčku do výplaty.

Kredito24

Kredito24.cz je jeden z nejvýraznějších nových subjektů na českém trhu s online půjčkami. Díky masivní televizní a internetové reklamě jste ji již nepochybně zaznamenali. Kredito24 nabízí krátkodobé půjčky všem lidem, kteří vyplní online žádost a splní minimální podmínky pro získání půjčky. Nepotřebujete potvrzení o příjmu, ani ručitele. Půjčku s nejvyšší pravděpodobností nezískáte, pokud budete mít mnoho záznamů v registrech dlužníků.

Půjčit si můžete až 12 500 Kč na celkovou dobu splácení 30 dní. Půjčka je relativně jasná, transparentní bez skrytých poplatků a podobných nepříjemných triků.

Perfect Money

Perfect Money je další z celé plejády poskytovatelů nebankovních půjček. V nabídce Perfect Money jsou například bezúročné půjčky do 3 000 Kč. Můžete si však půjčit i 5000 na dobu 7, 14 nebo 21 dnů. Vyřízení probíhá rychle, online a bez dlouhého čekání.

Pro získání okamžité půjčky nepotřebujete zástavu, ručitele, ani potvrzení o svých příjmech. Půjčka je určena všem (plnoletý občan ČR). Ke sjednání a vyřízení online půjčky do 5000 Kč vám bude stačit občanský průkaz. Navíc pokud získáte dalšího klienta pro půjčku od Perfect Money, tak dostanete provizi. Díky půjčkám si tak můžete i dobře vydělat.

Půjčky do 5 000 okamžitě všem

Nabídka společností je opravdu široká. Vždy byste si ale měli dobře promyslet, zda je pro vás půjčka nutná nebo výhodná. Prověřujte nejen nebankovní společnosti, které půjčky nabízejí, ale také své vlastní možnosti. Snadno se můžete dostat do dluhové pasti a do registru dlužníků .

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články