Konsolidace půjček vyřeší vaše finanční problémy

27.04. 2017 • Půjčky a hypotéky

Půjčování peněz od bankovních a nebankovních společností je dnes doslova novodobým trendem. Na tom by nebylo až zase tolik špatného. Lidé se prostřednictvím půjčky vyhnou zdlouhavému šetření a mnohdy si danou věc pořídí podstatně dříve.

Problém však může nastat, když si takových úvěrů naberete více. Po nějakém čase se v jejich spravování začnete ztrácet a zjistíte, že splátkové podmínky nejsou aktuálně takové, jaké byste si přáli. I když tato situace může působit, jako bezvýsledná, neztrácejte hlavu. Je tu ještě konsolidace půjček, s pomocí níž lze tyto problémy poměrně efektivně řešit.

Čtěte: Konsolidací půjček snížíte měsíční splátky, ale zaplatíte tisíce navíc

Co je to konsolidace půjček?

Pod tímto slovním spojením si představte sloučení neboli sjednocení hned několika úvěrů dohromady. Využijete bankovní či nebankovní řešení od příslušného poskytovatele, který za vás uhradí všechny dluhy, a vy mu budete splácet pouze jednu jedinou půjčku. Taková výhodná konsolidace půjček sebou samozřejmě nese řadu přínosných věcí.

·         Máte mnohem lepší přehled nad svými závazky

·         Domůžete se znamenité úrokové sazby v kombinaci s delší dobou splatnosti

·         Při dostatečné bonitě můžete získat ještě nějaké finance navíc

To jsou podmínky, s nimiž budete rozhodně spokojeni. Mimo to vše je obvykle řádně uvedeno ve smlouvě, již si podrobně prostudujete ještě před jejím podpisem. Důraz je tak kladen na bezpečnost, potažmo ochranu osobních údajů a diskrétnost.

Podoba konsolidace půjček

Pakliže vás zajímá, jak vlastně vypadá nebankovní konsolidace půjček, přinášíme vám pár základních a velice důležitých údajů. Těšit se můžete na patřičnou variabilitu, díky níž si uzpůsobíte velikost budoucích měsíčních splátek k obrazu svému. Příjemné jsou i některé bonusy.

·         Odklad splátek

·         Mimořádné splátky a předčasné doplacení

·         Pojištění schopnosti splácet

Konsolidace půjček je oproštěna také od zbytečných poplatků navíc. Platby za vedení účtu, zpracování žádosti či vyplacení peněz? Tak na takové nesmysly v tomto případě rovnou zapomeňte. A ani náročné administrativy se nemusíte obávat. Důležitá je vaše celková bonita a doložení všech předchozích závazků. O vše ostatní se již postará nový poskytovatel úvěru.

Srovnání konsolidace půjček

Vzhledem k tomu, že konsolidace půjček je v produktovém portfoliu mnohých společností a bankovních institucí, je vhodné praktické porovnání jednotlivých nabídek. V tomto ohledu vám bude nápomocen srovnávací portál OKfin.cz, který je vlastně takovou pestrou, aktualizovanou a bohatou databází zmíněných informací.

Využijte konsolidace půjček online a udělejte si konečně pořádek ve svých peněžních závazcích.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články