Bezúročné půjčky Ferratum, Crediton, Zaplo, Kredito24, Via SMS, Perfect Money

28.06. 2014 • Půjčky a hypotéky

Banky i nebankovní společnosti nabízejí různě výhodné půjčky. Liší se úrokovou sazbou i celkovým RPSN. Kdo vám nabídne nejvýhodnější půjčku? Obraťte se na bezúročnou půjčku a budete ji mít zcela zdarma.

Vyzkoušejte si půjčku zdarma

Půjčky fungují na principu poskytnutí peněz dlužníkovi, který je vám po domluvené době vrátí (ať už jednorázově či ve formě splátek) společně s úrokem, který je předem dohodnutý.

Úroky však platit nemusíte, když si najdete vhodnou bezúročnou půjčku. Najdete ji v nabídce stále více nebankovních společností. A co tedy z toho poskytovatel půjčky má? Jde o společnosti, které nabízejí jen první půjčku zdarma. Klienti si tak mohou vyzkoušet, jak jejich půjčka funguje a v případě spokojenosti se na ni mohou obracet pravidelně, kdykoliv budou potřebovat půjčit, což samozřejmě není podmínkou. Vy sami si rozhodnete, jestli vám půjčka vyhovuje.

První půjčku zdarma najdete především u společností zaměřených na poskytování menších krátkodobých půjček. Společného mají i to, že u nich neplatíte úroky vůbec. U dalších půjček je místo úroků fixní poplatek. Díky tomu jsou půjčky více transparentní.

Poskytovatelé bezúročných půjček

Nabídka bezúročných půjček u prvního produktu je stále větší. Kteří poskytovatelé vám nabídnou první bezúročnou půjčku? Seznamme se alespoň s některými.

Ferratum

Ferratum Czech je dceřiná společnost spadají pod skupinu Ferratum Group, která pochází z Finska a v současnou dobu poskytuje půjčky v mnohých evropských zemích i v zemích mimo Evropu.

Ferratum půjčka je v rozmezí od 500 do 10 000 Kč a doba splatnosti je od týdne do 45 dní, přičemž splatnost si můžete třikrát prodloužit.

Půjčku si sjednáváte online, schválená je cca do 10 minut a nepotřebujete ručitele ani potvrzení o příjmech.

Ferratum vám první bezúročnou půjčku poskytne u půjček na 500, 1 000 či 2 000 Kč na dobu maximálně 15 dní.

CreditON

I první půjčka u společnosti CreditON je zdarma, a to na částku od 100 do 4 000 Kč.
Celkově společnost CreditON nabízí půjčky do 20 000 Kč na dobu maximálně jednoho měsíce. Hlavní sídlo této společnosti se nachází v Lotyšsku. Jde tedy o mezinárodní společnost. Díky tomu, že je možné schválení půjčky do 30 minut, hodí se pro akutní finanční záležitosti.

Podmínky pro získání půjčky CreditON je občanství ČR, plnoletost, aktivní připojení mobilní sítě, účet u české banky a pravidelní měsíční příjem. Může být v podobě brigády.

Kredito24

Půjčka Kredito24 vám poskytne bezúročnou půjčku až do výše 4 500 Kč při splacení do 7 dnů.
Celkově vám tento produkt umožní půjčit si až 12 500 Kč na dobu 30 dnů. Jde o českou společnost s německými kořeny. Její mateřskou společností je firma Kreditech SSL Holding GmbH.

I zde vyřízení půjčky trvá v rámci minut. To je možné díky automatizovanému systému pro schvalování žádostí.

Půjčky jsou transparentní bez skrytých poplatků. Vše je stoprocentně online a nepotřebujete žádná potvrzení. Společnost má své webové stránky kvalitně zabezpečené.

Zaplo půjčka

První Zaplo půjčku od 500 do 5 000 Kč je bezúročná, alespoň v případě, že peníze splatíte včas.
Celkově vám Zaplo půjčka poskytne částku až do výše 12 500 Kč se splatností od jednoho do třiceti dnů. Dobu splatnosti si můžete prodloužit. Půjčka nevyžaduje doložení příjmů a je bez ručitele. Jde o poskytovatele, který své finanční produkty poskytuje i v dalších evropských zemích a zavazuje se k zodpovědnému úvěrování.

Perfect Money

Bezúročná půjčka od Perfect Moeny je zdarma do 3 000 Kč. Celkově si můžete půjčit až do částky 5 000 Kč na dobu 7, 14 či 21 dní.

Pro vyřízení půjčky nepotřebujete zástavu, neručíte majetkem a nedokládáte potvrzení o výši příjmu. Půjčka je určená téměř každému, kdo je občanem České republiky a dosáhl plnoletosti. Pro sjednání půjčky vám postačí občanský průkaz. Pokud společnost někomu doporučíte a tento člověk si u ní půjčí, dostanete za to finanční provizi.

Via SMS

I u Via SMS je první půjčka zdarma do 1 000 Kč při vrácení do 15 dní. Jinak si můžete půjčit do 12 000 Kč na dobu jednoho dne až jednoho měsíce. Produkt je určený i ženám na mateřské dovolené, nezaměstnaným a dalším žadatelům, kterým by banka, ale i většina jiných společností, nepůjčila.

Pro schválení Via SMS půjčky je nutné mít mobilní telefon a bankovní účet. Půjčujete-li si částku do 4 999 Kč, nemusíte předkládat ani doklad totožnosti. Pokud částku přesáhnete, podepisuje se smlouva o úvěru. Půjčka je vyřízená v rámci minut.

NetCredit

Rovněž nabízí první bezúročnou půjčku. Celkově si můžete půjčit až 12 000 Kč na dobu maximálně 30 dní. Půjčka je zde vyřízená do několika minut.

Jde o rychlou půjčku bez zajištění a dokumentace. Je vhodná pro všechny dospělé občany česká národnosti mající trvalý pobyt v České republice. Dalšími podmínkami je účet u české banky, aktivní připojení do mobilní sítě, stálý pracovní příjem a dotyčný nesmí být v exekuci ani nesmí být žadatelem o oddlužení. Díky tomu, že se úvěr vyřizuje online, nepředkládáte žádné doklady. Musíte mít však e-mailovou adresu, počítačové připojení k internetu a bankovní účet u české banky.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články