Chybí vám peníze? Půjčka před výplatou vám pomůže

24.11. 2016 • Půjčky a hypotéky

Chybí vám peníze před výplatou? Nemáte se na koho obrátit? Banka vám nechce půjčit a vy nevíte, jak vyjdete s penězi? Můžete být klidní, máme pro vás řešení. Podobnou situaci zažívá desítka domácností. Naštěstí je tu půjčka před výplatou ihned, která řeší přesně vaše starosti s financemi. Malé půjčky před výplatou jsou velmi oblíbeným nebankovním produktem. Není se čemu divit, nabízí spousty zajímavých výhod, které je odlišují od klasických půjček z banky. 

Přehledné nastavení půjčky

Půjčka před výplatou Pronto Credit je k dispozici 24 hodin denně. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Nic víc, než internet a chvilku času nepotřebujete. V přehledném formuláři si v jednoduché kalkulačce nastavíte, kolik peněz potřebujete půjčit a na jak dlouho. Ihned vidíte, kolik zaplatíte v konečné částce. Vše je transparentní a přehledné ještě před podpisem smlouvy. Nemusíte se bát skrytých poplatků a podmínek. Vše máte pod kontrolou. 

Peníze můžete využít na cokoliv

Většina klientů si půjčí peníze, protože potřebuje zaplatit složenky nebo mají nečekaný výdaj v podobě rozbitého auta či pračky. Rychlá půjčka před výplatou je obvykle neúčelová. Získané peníze můžete tedy využít, na cokoliv chcete. Nemusíte předkládat doklady či účtenky, za co jste peníze utratili. Vše je jen na vás a vašich plánech. Klidně si můžete díky půjčce splnit svůj sen. 

Komu je půjčka určena

O půjčku může zažádat každý, kdo má přístup k internetu a chvilku času. Jednoduchá online žádost je vyplněná během pár minut. Schválení žádosti o půjčku probíhá velmi rychle. Od podání žádosti a zaslání peněz na účtu vás dělí 60 minut. Tak jednoduché to je. K žádosti o půjčku nepotřebujete ručitele ani nemusíte dokládat výši majetku. K dispozici máte různé typy splácení a možnost předčasného splacení bez skrytých poplatků a sankcí.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články