NetCredit půjčka

22.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Společnost Netcredit je jedním z poskytovatelů nebankovních SMS půjček. Na našem trhu se objevila před relativně nedávnou dobou a přišla jako pobočka zahraniční společnosti, která se specializuje na finské krátkodobé úvěry. Společnost Netcredit taktéž působí v Rusku, Gruzii, Lotyšsku či Polsku. V České republice má společnost sídlo v Praze na Novém Městě. Firma nabízí zájemcům krátkodobé úvěry, jež se hodí hlavně pro lidi, co nemají dostatečné menší finance, které potřebují na krátkou dobu - většinou do jednoho měsíce.

Nejdelší bývá první zápůjčka

Při první zápůjčce  od společnosti Netcredit můžete získat až 4 500 Kč. Jakmile si vás tímto společnost ověří a zjistí, že poctivě splácíte dluhy, pak si při opakované půjčce lze zapůjčit peníze až do výše 12 000 Kč. Získávání každé opakované zápůjčky už bývá vždy o něco snazší a nejkomplikovanější bude pravděpodobně první půjčka, což je způsobeno hlavně nutností registrace na internetových stránkách společnosti.

Jelikož se jedná o zápůjčku od nebankovní společnosti, pak je nutné uhradit registrační poplatek, který ovšem u firmy Netcredit funguje spíše jako ověření bankovního účtu - musíte totiž převést jeden haléř. Jakmile si budete u stejné společnosti zapůjčovat i v budoucnu, pak si lze zažádat o půjčku i přes mobilní telefon, kde není žádná nutnost posílat předem poplatky, protože už budete ověření jako platící klienti.

Čtěte dobře podmínky půjčky

Přestože se společnost Netcredit dá označit za jednu z těch, které poskytují SMS půjčky, narazíte u ní na trochu přísnější podmínky, než jak tomu je zvykem v případě ostatních obdobných společností. Hlavní odlišnost spočívá v tom, že klienti musí dostávat pravidelný příjem a také nesmí na sebe mít žádné exekuční řízení.

Doba splatnosti je v případě půjčky od Netcreditu poměrně krátká, nicméně společnost umožňuje svým klientům prodloužit dobu úvěru za určitý poplatek. Při opakovaných zápůjčkách můžete získat lepší podmínky, které jsou dané speciálním věrnostním programem. Díky němu můžete získat slevu na zápůjčku až do výše padesáti procent, což je počítané z výše úroku. Sleva se ovšem zvyšuje postupně - nejprve začínáte na pěti procentech a sleva závisí na počtu splacených úvěrů. Společnost ještě dále nabízí výhody, pokud dovedete k půjčce i někoho dalšího - získáte za každého takového člověka 200 Kč na bankovní účet.

Žádosti o půjčky, e-mailing a telefonní hovory společnost vyřizuje v pracovních dnech od devíti do sedmnácti hodin.

Netcredit - pěkné internetové stránky

Internetové stránky společnosti jsou přehledné a můžete se těšit na příjemný design. Posuvníkem lze zjistit, jakou sumu si můžete zapůjčit - nejmenší možná částka je 1 500 Kč. Peníze si můžete vzít na jeden až třicet dnů.

Na stránce rovnou přehledně vidíte, jaká bude výše půjčky, jak vysoký úrok zaplatíte a jaká tedy bude výsledná výška splátky. To samé vidíte i v případě, že máte zájem o prodloužení dobu zápůjčky. Prodloužit si dobu můžete o týden, čtrnáct nebo třicet dní. Během registrace musí zájemce o zápůjčku vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu. Jakmile zdárně dokončíte registraci, kontaktují vás zástupci společnosti Netcredit a vyhodnotí vaši žádost. Pokud budete vyhodnoceni pozitivně, pak můžete očekávat peníze na bankovním účtu poměrně rychle.

Dlužnou částku musíte samozřejmě splatit před uplynutím sjednané lhůty, nebo si prodloužit dobu trvání úvěry. Pro identifikaci platby se jako variabilní symbol používá rodné číslo, což není nic neobvyklého.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články