Zuno půjčka

04.05. 2014 • Půjčky a hypotéky

Rozhodli jste si vzít půjčku a rozhlížíte se na finančním trhu po produktu, který by vám vyhovoval? Chcete bankovní půjčku, ale zároveň byste chtěli, aby byla snadno dostupná a nabízela vám i další výhody? Zkuste Zuno půjčku.

O Zuno

Zuno banka představuje internetovou banku, což znamená, že nemá kamenné pobočky. Vše vyřídíte snadno a jednoduše online cestou. Její internetové bankovnictví je jednoduché a intuitivní. Rychle se v něm zorientujete, díky čemuž ušetříte čas, ale vhod vám přijdou i další výhody této společnosti.

Zuno banka sice na trhu funguje jen několik málo let, ale nemusíte se bát o neserióznost této společnosti. Stojí za ní Raiffeisen Bank International.

Hlavní výhody Zuno banky

Mezi hlavní výhody Zuno banky patří:

• jednoduchost: Použití online bankingu je jednoduché a banka se vám vše snaží přiblížit lidskou cestou.

• otevřenost: Své podmínky a další informace sděluje banka jasně a bez vytáček. Budete vědět o všem, co se s produkty pojí.

• online: Nemusíte se řídit otevíracími hodinami. Online Zuno banka je vám přístupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

• výhodné ceny: Zuno si nepotrpí na bankovních poplatcích. Základní služby nabízí zdarma a i ostatní ceny jsou nízké.

• bezpečnost: Všechny operace přes Zuno banku probíhají online, a proto má kvalitně zabezpečený přístup. Peníze jsou také chráněné rakouským zákonem na ochranu vkladů.

O Zuno půjčkách

Budete-li si chtít vzít Zuno půjčku, můžete se rozhodnout mezi třemi produkty. Jsou jimi:

• Zuno půjčka do 50 000 Kč: Je poskytovaná velmi rychle. Jen vyplníte online žádost a hned budete vědět, jestli vám bude půjčka schválená. Minimální částka, kterou si v rámci této Zuno půjčky můžete půjčit je 7 500 Kč na cokoliv. Neplatíte žádné zbytečné poplatky a určitě vám bude vyhovovat i to, že si sami určíte datum splátek. Máte možnost také si dát jednou od roka splátkové prázdniny, což znamená, že půjčku nebudete muset jeden měsíc v roce splácet. Pro schválení této půjčky je nutný účet v ZUNO, způsobilost k právnímu jednání, dospělost u zaměstnanců a 21 let u OSVČ, čistý příjem, nezpožděné splátky u jiné banky a bezdlužnost vůči ZUNO.

• Zuno půjčky nad 50 000 Kč: Zuno půjčka vám poskytne částku až do výše 500 000 Kč, kterou můžete využít na cokoliv. Jinak má stejné podmínky a výhody jako půjčka do 50 000 Kč. Akorát se zde přísněji zkoumá bonita klienta.

• Rezerva: Představuje povolené přečerpání, což znamená, že můžete jít na účtu u ZUNO banky do mínusu. Rezervou můžete platit, ale i ji použít v hotovosti. U rezervy platíte úrok pouze z částky, kterou skutečně využijete. Rezervu máte v částce od 7 500 Kč do 100 000 Kč.

Další finanční produkty od Zuno

Kromě půjčky Zuno banka nabízí ještě další produkty. Jsou jimi:

• běžný účet: Můžete si vybrat ze dvou variant - Účet a Účet Plus. První varianta je základním běžným účtem. Je určena těm, kteří chtějí Zuno účet využívat jen na spoření či vytvoření termínovaných vkladů. Chcete-li využívat více služeb, sjednejte si Účet Plus. Zcela nenáročně lze také přejít z jednoho účtu k druhému. U obou účtů jsou základní služby zdarma.

• spořící účet: I u spořícího účtu si můžete vybrat ze dvou produktů - Spoření a Spoření plus. U obou variant je otevření, vedení a zrušení účtu zdarma, není stanovený žádný minimální vklad ani zůstatek, peníze vám jsou kdykoliv k dispozici a Spoření můžete mít kromě českých korun i v eurech, librách a dolarech. U produktu spoření se připisují úroky denně, u Spoření plus měsíčně. U spoření plus je větší úrok, který je omezený do výše 300 000 Kč.

• termínovaný vklad: U tohoto produktu je rovněž otevření, vedení i zrušení zdarma, není zde žádný minimální vklad a peníze můžete mít na termínovaném vkladu 1,3,6 měsíců nebo 1,2,3 roky. Můžete mít dohromady 50 vkladů ve čtyřech měnách - české koruně, euru, americkém dolaru či libře.

• kreditní karta: Slouží na nákupy. Za peníze z kreditní karty si můžete koupit různé věci, které zaplatíte později. Karty jsou určené na platby v obchodech s elektronickým terminálem, imprinterem, ale i vybírání hotovosti z bankomatů či na pobočkách bank. Karta je bezkontaktní.

• pojištění: Vztahuje se na pojištění platební karty k účtu a kreditní karty. Díky pojištění jste chráněni před zneužitím nebo odcizením karty. Dále se můžete pojistit proti krádeži peněžní hotovosti vybrané z bankomatu a proti ztrátě či krádeži osobních dokumentů.

• konsolidace půjček: Se Zuno bankou můžete také své finanční závazky sloučit. Kromě většího přehledu o půjčce získáte i další výhody včetně úspory peněz, prodloužení doby splatností a tím snížení měsíčních splátek atd.

Jak si založit účet u Zuno banky

Ať už si chcete od Zuno sjednat jakýkoliv finanční produkt, musíte si nejdříve otevřít běžný účet. To je velmi jednoduché a v rámci jeho otevření nikam nemusíte.

Vyplníte krátkou online žádost. K tomu budete potřebovat několik základních údajů, doklad totožnosti, číslo mobilu a e-mail. Poté vám zavolá kurýr a přinese vám smlouvu k podepsání. Pak už jen účet zaktivujete a můžete začít využít služeb a finančních produktů banky Zuno.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články