Vyzkoušejte oblíbenou novinku na trhu - půjčky od soukromých osob

15.08. 2016 • Půjčky a hypotéky

Když si chcete sjednat půjčku, máte veletucet různých řešení přímo před sebou, jen co zapnete internetový prohlížeč. Ne vždy ale musí jít nutně o možnost výhodnou a nad jiné skvělou, proto je potřeba pečlivě vybírat. Velkým hitem moderní doby jsou takzvané půjčky od soukromých osob. Víte, s kým jednáte, není to žádná obrovská firma. Za jeden stůl sednete s úplně normálním člověkem, který se od Vás vlastně v ničem zásadním neodlišuje. 

Můžete vyzkoušet i nebankovní cestu

V bance vždycky nepůjčí, to je prostě stará známá a smutná pravda. Takzvané nebankovní půjčky jsou však rozšířené opravdu hodně a noví poskytovatelé rostou doslova jako houby po dešti. Samozřejmě, i mezi nimi je třeba v zásadě vybírat, protože ne každá poskytne super podmínky a lákavý úrok, ale to je už na zvážení každého potenciálního klienta. 

Půjčit si ale můžete i jednoduše od lidí a navíc na zajímavý úrok. Máte příběh, který chytne za srdce? V takovém případě můžete dosáhnout i na trochu zajímavější úrok. Zonky půjčka už je prostě taková, úroky navíc začínají na 3,99 procenta. Přijít si můžete až na 300 tisíc korun na dobu sedmi roků. Jinými slovy – zajímavý projekt, který si zaslouží kousek pozornosti.

Klasickým bankovním půjčkám už odzvonilo

V dnešní době není už vůbec tradicí, že při žádosti o půjčku jdete napoprvé do banky. Možností je hodně, banka má přísná kritéria a celý proces trvá relativně dlouho. Lidský přístup, se kterým se setkáte v nebankovním sektoru, je jedním z mnoha důvodů, proč směřují kroky budoucích věřitelů častěji právě sem. Nezávazná poptávka, předčasné splacení bez pokut, transparentní podmínky každým coulem. I to se tady prostě cení! 

Půjčka přeci není žádný zločin, není proč se za ni stydět! Prostě jde o legitimní řešení finanční situace, která není vždycky tak docela růžová. Může se to přihodit vlastně úplně každému, drobné ekonomické trable řeší většina domácností alespoň jednou ročně. Teď už ale nemusí jít o něco, co by způsobovalo závažné problémy. Prostě si dohodnete krátkodobou půjčku a splatíte ji za měsíc, bez vrásek a starostí. 

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články