Cofidis půjčky - zkušenosti a recenze

03.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Chcete si vzít nebankovní půjčku a neradi byste oslovovali společnost, která je na trhu krátkou dobu či je úplně neznámá? Obraťte se na Cofidis půjčku. S tou má zkušenosti mnoho klientů.

O společnosti Cofidis

Cofidis představuje mezinárodní nebankovní společnost specializující se na poskytování úvěrů na dálku. To znamená, že si půjčku můžete sjednat prostřednictvím online formuláře bez nutnosti kamkoliv chodit. Žádání o půjčku online cestou je velmi jednoduché. Stačí jen vyplnit online formulář u půjčky, o kterou máte zájem, a v případě kladného vyhodnocení, vám bude zaslaná poštu či emailem smlouva. Tu odešlete společnosti s požadovanými dokumenty a nebudou-li tomu bránit žádné okolnosti, budou vám peníze z půjčky vyplacené na účet. Komunikovat se společností můžete i telefonem, faxem či poštou.

Společnost vznikla již v roce 1982 ve Francii. V té době bylo její hlavní činností umožňovat klientům nákupy na splátky u zásilkové společnosti 3 Suisses. Postupně svou činnost společnost rozšířila.

Společnost Cofidis působí dlouhou dobu i v České republice, a to od roku 2004. Lidé se na ní často obracejí díky dobrým referencím a dlouhodobé zkušenosti společnosti na trhu.
Společnost si zakládá na jednoduchosti a transparentnosti svých produktů. Zároveň jde o dynamickou společnost, která se neustále rozvíjí.

Cofidis půjčka a její druhy

Chcete si také sjednat Cofidis půjčku? Na výběr máte z několika finančních produktů. Jsou jimi:

• půjčka v hotovosti: V hotovosti vám společnost půjčí částku až 90 000 Kč, kterou můžete využít na cokoliv. Neuvádíte důvod. Výhodou této půjčky je i to, že si sami můžete nastavit měsíční splátky tak, aby vyhovovaly vašemu rozpočtu.

• půjčka na domácnost: Nové vybavení do domácnosti můžete financovat tímto finančním produktem. Je s úrokem od 9,9 % a nepojí se s dalšími poplatky. I předčasné splacení máte zdarma.

• půjčka na auto: Společnost Cofidis vám umožní financovat i nový vůz, rovněž s úrokem 9,9 % bez dalších poplatků a možností splatit úvěr předčasně bez sankcí.

• půjčka na rekonstrukci: Je na účely rekonstrukce a má stejné podmínky jako půjčka na auto či na domácnost.

• půjčka na hobby: Od společnosti Cofidis si můžete půjčit peníze na své koníčky.

Výhody Cofidis půjčky

Hlavními výhodami, díky kterým se lidé obracejí na Cofidis půjčku, jsou rychlé vyřízení, online posouzení a úvěr bez poplatků. Neplatíte za sjednání úvěru, vedení úvěru, předčasné splacení úvěru ani za mimořádné splátky.

Oceníte i to, že pokud si budete chtít vzít opakovaně úvěr, můžete to provést v rámci jedné smlouvy. Další úvěr se tak nebude pojit s administrativou a vyřízení je díky tomu velmi rychlé.
V rámci Cofidis půjčky máte zdarma zasílání měsíčních výpisů a navíc je možné si flexibilně nastavit splácení půjčky.

Celkově je Cofidis půjčka pohodlná a rychlá. Bude-li vám produkt schválený, peníze získáte do 24 hodin na účet. Budete-li cokoliv potřebovat, je vám k dispozici klientská zóna.

Máte obavu, že by se mohlo stát něco, co vám zabrání půjčku splácet? Proti tomuto riziku se můžete pojistit. Pojištění se vztahu na ztrátu zaměstnání, dočasnou pracovní neschopnost, úplnou ztrátu samostatnosti a úmrtí.

Podmínky Cofidis půjčky

Základními podmínkami pro schválení Cofidis půjčky je plnoletost, občanství ČR či SR s trvalým pobytem v České republice, doložitelný příjem, bankovní účet a platný telefonický kontakt. Žadatel o půjčku rovněž nesmí být v registru dlužníků.

O půjčku si může zažádat každý, a to i důchodce či žena na mateřské dovolené. V tomto případě je však lepší, když v žádosti bude uvedený jako žadatel i partner či partnerka.

Pro vyřízení půjčky je také nutné předložit doklady. Jsou jimi oboustranná kopie občanského průkazu, kopie druhého dokladu totožnosti (pas, rodný lis, zbrojní pas, řidičský průkaz atd.), kopie kompletního měsíčního výpisu z vašeho bankovního účtu, na který dostáváte pravidelný příjem. Pokud si berete půjčku nad 100 000 Kč, je nutné mít i potvrzení o výši z příjmu, jež je vyplněné zaměstnavatelem.

Pokud o Cofidis půjčku žádá zájemce společně se spolužadatelem, je nutné, aby i on smlouvu podepsal. Rovněž spolužadatel předkládá doklady totožnosti a o příjmu.

Další finanční produkty společnosti Cofidis

Kromě půjček společnost Cofidis nabízí klientům:

• kreditní kartu: Díky ní získáte peníze navíc, které budete moci kdykoliv využít. Úvěrový limit karty může být až 90 000 Kč. U kreditní karty neplatíte žádné měsíční poplatky a vedení karty je po celý první rok zdarma. Po zaplacení splátky vždy získáte obnovitelnou rezervu pro další nákupy.

• nákupy na splátky: Chcete-li si něco koupit a nemáte na to dostatek peněz, bude pro vás nákup na splátky ideální. Můžete ho využít u mnohých smluvních prodejců po celé České republice. Ihned při koupi zboží se dozvíte, jestli vám byl úvěr schválený, a pokud ano, okamžitě podepíšete smlouvu a zboží si odvezete domů. Nákup na splátky je jednoduchý, bez poplatků a s triviálními podmínkami.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články