Nebankovní půjčky zažívají zemětřesení kvůli novému zákonu o půjčkách

10.02. 2017 • Půjčky a hypotéky

V minulosti platilo, že nebankovní půjčky jsou nejdostupnějším krátkodobým úvěrem u nás, na který nemusíte dlouho čekat a papírování kolem něj prakticky ani nebude. Legislativa však připravila od prosince minulého roku určité změny, půjčovat peníze může jen firma, která má příslušnou licenci a finanční poradci musí skládat těžké zkoušky, které jim připraví ČNB. I přesto ale můžeme stále říci, že jsou nebankovní půjčky pro každého, jen je tu menší výběr než dříve a u někteří poskytovatelé si rozmyslí případy, kdy byla dříve žádost takzvaně na hraně. Silní hráči, ale na trhu zůstali a zůstanou.

Využijte náš srovnávač, bleskově vám poradíme

Pokud nemáte jasnou představu, kde byste si chtěli půjčit, nedejte na řeč reklam. Právě ty vás totiž mají za cíl obelstít. Potřebujete nezávislý srovnávač, který vám připraví důkladnou zprávu o tom, jaká je zrovna teď situace na nebankovním trhu. Díky detailním informacím to budete mít celé snadnější. Nakonec, kdo by nechtěl půjčit si peníze opravdu výhodně? Trh se sice o něco zúžil, ale stále zde zůstávají řádově desítky stabilních poskytovatelů. Ti se vůbec nikam nechystají – plánují svou budoucnost a chtějí se přizpůsobit novému zákonu, aby mohli zůstat na trhu aktivní.

Jednou z podmínek nového zákona je kapitál v určité výši, pro malé firmy poměrně vysoké, pro opravdu velké firmy jen relativně nenápadná položka v rozpočtu. Na trhu tak část poskytovatelů nezůstala, ale velcí hráči jsou stále aktivní. Jedním z nich je například společnost Friendly Finance, která nabízí půjčku dostupnou v podstatě nonstop.

  • ·         Až 20 tisíc korun, o které můžete požádat kdykoliv si jen vzpomenete.
  • ·         Transparentní poskytovatel, který působí i v dalších zemích střední Evropy.
  • ·         Peníze mohou být na cestě během příštích deseti minut, schválení je bleskové!

Znáte Fair Credit? Díky této půjčce můžete získat až padesát tisíc korun na období jednoho roku, s vyřízením zdarma. Splátky každý týden, v malé výši, které se plně přizpůsobí vašim potřebám a přáním. Individuální přístup k zákazníkovi je samozřejmostí! Minimální objem půjčky je čtyři tisíce korun, nemusíte vysvětlovat, proč jste se vlastně rozhodli půjčit si peníze – to je diskrétní otázka, kterou dnes už nikdo nepokládá!

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články