Srovnání: Půjčka ihned 3000 na účet

23.04. 2014 • Půjčky a hypotéky

Jelikož je ekonomická situace v České republice poměrně špatná, je mnoho lidí, kterým chybí pár tisícovek do výplaty. Dostat se do takové situace není vůbec těžké. Stačí několik nenadálých výdajů a celá vaše výplata je rázem pryč. Nedostatek finančních prostředků před výplatou se dá řešit rychlou půjčkou. Pojďme si nyní představit srovnání poskytovatelů krátkodobých půjček v hodnotě 3000 Kč, které dostanete během 24 hodin ihned na účet.

Click Credit

První půjčkou 3 000 Kč je služba od společnosti Click Credit. Ta nabízí tuto malou půjčku relativně levně. Pokud si půjčíte 3000,-, tak při splatnosti 30 dní zaplatíte celkem 3 099 Kč, což je navíc jen 99 Kč. Výhodou je fakt, že po schválení půjčky máte peníze do hodiny na účtu. Nesporným pozitivem je skutečnost, že Click Credit je zastřešena prověřenou velkou společností Home Credit.

CreditON

Mezi hráči na poli krátkodobých půjček do výplaty je známá také společnost CreditOn, která vám půjčí 3000 Kč se splatností 30 dní za celkovou splátku 3 779 Kč. To tedy v případě, kdy žádáte o svou první půjčku u této firmy. U CreditOn stačí vyplnit internetový formulář  a po schválení žádosti budete mít peníze poměrně brzy na účtu. Taková půjčka je však poměrně drahá - zaplatíte navíc 779 Kč.

Creditsor

Minipůjčku můžete vyřídit u anglické společnosti Creditsor. Za půjčku 3000 Kč při splácení 30 dní celkem zaplatíte 3 990 Kč. Navíc tedy zaplatíte 990 Kč, což je opravdu hodně. Nutno však podotknout, že celková cena se může snížit v závislosti na vaší bonitě. Proces žádosti i schvalování probíhá online, půjčka je opravdu rychlá.

Ferratum

Společnost Ferratum je již dostatečně známá. Pokud byste si chtěli půjčit částku 3 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, tak celkem zaplatíte 3 990 Kč. Poplatek činí 990 Kč, což je opět poměrně vysoká částka vzhledem k vypůjčené sumě 3 000 Kč. Ferratum je prověřená společnost a na českém trhu působí již relativně dlouho. O půjčku můžete snadno a rychle požádat na internetu .

Kouzelná půjčka

V případě, že byste měli zájem o zápůjčku 3 000 Kč  od Kouzelné půjčky  na dobu 30 dní, tak nakonec zaplatíte o 855 Kč více. Pokud se jedná o opakovanou půjčku a jste svědomitým klientem (splácíte včas), tak jsou poplatky za půjčku nižší. Navíc můžete peníze vyhrát v soutěži. Schválení půjčky je podmíněno nahlédnutím do Insolvenčního rejstříku a Centrální evidence exekucí.

Kredito24

Kredito24 nabízí krátkodobou půjčku v hodnotě 3000,- na 30 dní za poplatek 900 Kč. Celkem tedy po měsíci uhradíte 3900 Kč. Vyřízení žádosti je rychlé - stačí vyplnit internetový formulář. První půjčku je nutné ověřit zasláním poplatku 1 Kč z bankovního účtu, kam vám poté přijdou peníze. Jedinými podmínkami pro získání půjčky je věk nad 18 let a státní příslušnost k ČR.

Omega Půjčka

Omega půjčka je relativně nová služba na poli rychlých půjček do výplaty. Chcete-li si půjčit obnos 3000 Kč na 1 měsíc (30 dní), tak celkem zaplatíte 3900 Kč, navíc tedy 900 Kč. Pro získání půjčky nesmíte být v registru dlužníků, musíte mít platný bankovní účet a aktivní české mobilní číslo.

Perfect Money

Půjčka 3000 od Perfect Money se trochu vymyká našemu srovnání. Půjčit si totiž můžete maximálně na 28 dní, ne tedy na 30 dní jako u předchozích půjček. Poplatek u takové rychlé půjčky bude 720 Kč, celkem tedy uhradíte částku 3 720 Kč. Pokud by se jednalo o vaši první půjčku u Perfect Money, tak si můžete půjčit zdarma. Co to znamená? Půjčíte si 3000 Kč a za maximálně 21 dnů půjčku splatíte částkou 3000 Kč - poplatek je tedy 0 Kč. Půjčku získáte pokud nejste vedeni v registrech dlužníků a exekucí.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články