Fast Credit - Minit půjčka

01.08. 2014 • Půjčky a hypotéky

Hledáte půjčku, která by vám pomohla a vyřešila vaše krátkodobé finanční potíže? Pro tyto účely se vám bude hodit Minit půjčka. Nevíte, jestli bude vhodná i pro vás? Přibližme si ji.

Obecně o nebankovních půjčkách

Nebankovní půjčky jsou rozšířenou a velmi rozmanitou skupinou finančních produktů, díky kterým si můžete půjčit na různé účely. U některých půjček je nutné uvádět účel, ale mnohé jsou neúčelové, což znamená, že peníze lze využít libovolně.

Prostřednictvím nebankovní společnosti si můžete půjčit menší sumu peněz i velkou částku. Záleží na konkrétním poskytovateli a produktu.

I přes svou rozmanitost mají nebankovní půjčky některé společné rysy, které je odlišují od bankovních půjček. Především jsou dostupnější (poskytovatelé si tolik neprověřují bonitu), rychlejší, pohodlnější (zpravidla jde o online půjčky), méně náročné na administrativu atd.

O poskytovateli Minit půjčky

Nejdříve si uveďme alespoň základní informace o poskytovateli Minit půjčky. Je jí společnost Fast Credit, která je zaregistrována u Státního úřadu pro ochranu dat. Máte tak jistotu, že vaše osobní údaje budou v bezpečí v souladu se zákonem České republiky o právní ochraně osobních údajů.

Nebankovní společnost Fast Credit se zaručuje za své zaměstnance, ale má také organizační a technické prostředky ochrany dat, které ochraňují osobní údaje před náhodným odhalením či jakýmkoliv zneužitím.

O Minit půjčce

Minit půjčka představuje krátkodobý finanční produkt, se kterým si můžete půjčit menší částku peněz (1 000, 3 000 či 5 000 Kč) na dobu 10, 20 či 30 dnů, přičemž je možné dobu splatnosti prodloužit.

Peníze z půjčky jsou určené na libovolné účely. Půjčka má jednoduchou administrativu. Vše si vyřizujete přes online formulář, což vám zabere jen minimum času.

Vyřízení Minit půjčky je rovněž triviální záležitostí. Nejdříve pro potvrzení registrace převedete na běžný účet poskytovatele registrační poplatek ve výši 1 Kč a poté už nic nebrání tomu, aby vám byly peníze poslány na účet.

Při schvalování Minit půjčky se nevyžaduje ručení prostřednictvím ručitele ani zajištění majetkem.
Nemusíte se obávat ani bezpečnosti smlouvy. Smlouva se souhlasem se správou osobních údajů jsou chráněné při podpisu, a to unikátní a neměnnou posloupností symbolů (technologie algoritmu MD5 has). Tento algoritmus potvrzuje ochranu textu smlouvy. Obsah se nemůže změnit bez změny kódu MD5 hash. Tím jsou chráněné obě strany.

Vše kolem půjčky je velmi pohotové. Registraci a podání žádosti o půjčku lze provést v jakoukoliv denní či noční dobu kterýkoliv den v týdnu a výplata půjček se provádí od pondělí do pátku v době mezi devátou a sedmnáctou hodinou.

Podmínky pro poskytnutí Minit půjčky

Minit půjčka má jednoduché a snadno splnitelné podmínky. Na druhou stranu společnost dbá na zodpovědné úvěrování, takže neposkytuje půjčky úplně každému. Základními podmínkami jsou české občanství a plnoletost. Dále musí jít o fyzickou osobu, která pracuje a má v pořádku platební historii. Společnost nepůjčuje žadatelům o půjčku, kteří mají neuhrazené dluhy.

Výhody Minit půjčky

Minit půjčka má více výhod, které z ní dělají atraktivní finanční produkt, jenž v případě finančních problémů dokáže pomoci mnohým. A o jaké výhody konkrétně jde? Jsou jimi především:

• jednoduchost: Minit půjčka je velmi jednoduchým produktem, který si bez problémů sjednáte přes internet. Stačí se jen zaregistrovat a pak už si zvolíte částku, kterou potřebujete půjčit. Žádost o půjčku je hned zpracována a peníze vám budou převedené na účet. V okamžiku, kdy vám přijdou peníze na účet, budete o tom spraveni. Bojíte se složité registrace? Nemusíte. Spočívá ve vyplnění čtyř políček.

• jedinečnost: Půjčka vám dává na výběr z devíti variant. Snadno si zvolíte svůj produkt. Máte na výběr ze systému „3x3“, což znamená, že si můžete půjčit 1000 Kč, 3000 Kč či 5 000 Kč na dobu 10, 20 nebo 30 dní. A když vás překvapí nějaké nečekaná záležitost, která vám znemožní zaplatit peníze včas? Můžete si ještě prodloužit půjčku o 10, 20 či 30 dní.

• rychlost: Finanční produkt vám dokáže pomoci přesně v okamžiku, ve kterém to potřebujete. To je možné díky nejpokročilejším bankovním systémům, které používá. Peníze dostanete hned, jakmile společnost rozhodne o tom, že vám bude půjčka schválená. I to trvá minimum čas. Peníze se hodí k vyřešení krátkodobých finančních problémů, např. nezbývají-li vám peníze do výplaty, překvapí-li vás nečekaný výdaj atd.

• bezpečnost: S Minit půjčkou máte jistotu ochrany vašich osobních údajů a dat.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články