Jak půjčit na auto bez nahlížení do registrů

07.02. 2014 • Půjčky a hypotéky

Automobil patří v současné hektické době k nejzákladnějšímu vybavení každého člověka. Jen málokdo si dovede představit svůj život bez auta. Ale někdy se člověk dostane do situace, kdy mu staré auto vypoví službu a v aktuální situaci nemá na zakoupení nového vozu dostatečné množství financí. V takovou chvíli se vyplatí vzít si někde půjčku, pokud bez automobilu opravdu nemůžete být. 

Bankovní instituce nabízejí různé druhy půjček, ale většinou se dívají do registru dlužníků, jestli v něm žadatel nemá nějaký problém. Pokud by se tento problém týkal právě vás, ale peníze potřebujete opravdu hodně půjčit, pak se vyplatí si vzít půjčku na auto bez nahlížení do registrů. Půjčky a úvěry patří k poměrně využívaným možnostem, jak se dostat k potřebným finančním prostředkům, které následně využijete na věci, jež si potřebujete zakoupit popřípadě zaplatit, ale také se jedná o způsob, jak si opatřit finance na to, co chceme. 

Půjčky se z toho důvodu velice často využívají pro zakoupení nového automobilu nebo motocyklu. Přesně na tyto výdaje se dá využít klasická neúčelová půjčka. Setkáváme se ovšem i s leasingy, kde bývá potřeba akontace, nebo si můžete pořídit specializované úvěry na pořízení auta. Potíže ovšem mohou nastat v okamžiku, když už jste si v minulosti nějakou půjčku vzali a zadlužili se. Většinou pak následuje zápis do registru dlužníků, což by v případě získávání půjčky na nové auto byl velký problém.

Půjčka bez nahlížení do registrů

Pokud máte zmíněný problém a nemůžete si dovolit, aby vám při půjčování peněz věřitel hleděl do registrů, pak si budete muset najít toho, kdo půjčí peníze bez nahlížení do registrů. Záznamy v registrech totiž většinou naznačují, že klient není spolehlivý, platí později, než by měl a obecně se dá označit za rizikového. 

Klienti s takovou bonitou si v podstatě mohou o půjčce nechat jen zdát. Najde se však i několik nebankovních společností, jež klidně vypůjčí určitý obnos i bez nahlížení do registrů dlužníků. Přesně takové společnosti můžete během svého hledání úvěru na koupi auta využít a půjčit si od nich dostatečný obnos peněz. 

Jednu z možností představuje půjčka od společnosti Tommy Stachi, která zájemcům nabízí možnost půjčit si klidně i desetitisíce korun, přičemž vůbec nehledí na registr dlužníků. Vypůjčit si u společnosti Tommy Stachi můžete až 150000 korun, což už by na pořízení nového automobilu mohlo stačit. Výsledný půjčená suma od společnosti Tommy Stachi záleží vyloženě na jejich odbornících, kteří půjčky schvalují a v závislosti na údajích, které jim dáte do žádosti, vyhodnotí, kolik peněz vám půjčí. 

Půjčit si můžete také u společnosti Ferratum Czech, která nabízí svým klientům krátkodobé půjčky do deseti tisíc korun na třicet dní. V případě společnosti Ferratum Czech si tedy můžete půjčit v případě, že vám chybí jen menší obnos, nebo když potřebujete peníze do výplaty a čekáte na peníze ze mzdy. Díky půjčce Ferratum už nemusíte vyčkávat a můžete si ihned vypůjčit peníze na cokoliv, takže také na automobil.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články