Homecredit - online rychlé 24h půjčky a konsolidace půjček

11.01. 2014 • Půjčky a hypotékySolus

Budete-li si chtít půjčit peníze a začnete-li si hledat vhodnou půjčku na trhu, můžete vybírat mezi dvěma hlavními skupinami půjček - bankovními a nebankovními. Zvolíte-li si nebankovní a chcete-li mít větší jistotu serióznosti, oslovte některou ze známějších společností.

Společnost Home Credit

Známou nebankovní společnosti působící na českém trhu je Home Credit. Byla založená už roku 1997, zaměřuje se hlavně na spotřebitelské financování a spadá pod mateřskou společnosti Home Credit B.V., jež je součástí skupiny PPF.

Kromě toho, že Home Credit poskytuje neúčelové půjčky, kreditní karty, spotřebitelské úvěry a další finanční produkty, je i členem různých společností. Kromě výše uvedených (skupina Home Credit a PPF) jsou jimi:

Česká leasingová a finanční asociace (ČLFA): Podílí se na přípravě různých právních předpisů, které mají souvislost s nebankovními finančními produkty.
Zájmové sdružení právnických osob (SOLUS): Přispívá k odpovědnému úvěrování a je prevenci předlužování klientů.
Nebankovní a bankovní registr klientských informací: Zajišťuje informování věřitelských subjektů.

Skupina Home Credit působí v několika evropských zemích, ale také v Asii.

Nabídka společnosti Home Credit

V nabídce nebankovní společnosti Home Credit najdete základní produkty, po kterých lidé sahají, pokud chtějí financovat své náležitosti z cizích zdrojů. Představme si alespoň ve stručnosti jednotlivé produkty.

Půjčka Home Credit

Půjčka Home Credit je neúčelová, což znamená, že peníze z ní je možné použít na cokoliv, aniž byste museli účel využití dokládat. Půjčka je v rozmezí od 10 000 do 150 000 Kč.

Je určená dospělým fyzickým osobám mající stálý příjem. Při uzavírání finančního produktu předkládá žadatel dva doklady totožnosti a údaje o firmě, ve který je zaměstnaný, případně údaje ohledně OSVČ (není-li ničím zaměstnancem).

Pro vyřízení půjčky nepotřebujete ručitele, sjednání půjčky je zdarma a do jednoho měsíce je možné odstoupit v případě, že si půjčku rozmyslíte.

O půjčku od Home Credit je možné žádat telefonicky či online způsobem. Smlouvu o uzavření dostanete poštou či prostřednictvím kurýra. Můžete si také vybrat, jestli si peníze necháte vyplatit hotově (na vybraných pobočkách pošt) či na účet.

Nákup na splátky

Home Credit umožňuje nákup na splátky od mnohých prodejců po celé České republice. Pokrývá širokou škálu zboží, takže byste neměli mít problém koupit si díky financování Home Credit na splátky cokoliv z běžně dostupného zboží.

Nejčastěji si lidé na splátky od kupují spotřebiče, nábytek, dovolené, elektroniku atd.
Postup financování nákupu na splátky není obtížný. Vyberete si zboží v obchodu, se kterým má Home Credit smlouvu a sepíše se žádost o nákupu na splátky. Tato žádost bude posouzená a nebude-li nic bránit jejímu uzavření, provede se to ihned a zboží si rovnou odvezete domů.

Pro sjednání nákupu na splátky se předkládají dva doklady totožnosti a údaje o firmě (název, adresa, telefon a IČO), ve které pracujete.

Splátky z úvěru je možné hradit bankovním převodem či prostřednictvím poštovních poukázek.

Auto na splátky

Home Credit má smlouvu s více než čtyř stovek prodejců aut. Jde o účelový úvěr, který lze využít jen na nákup automobilu. Této možnosti mohou využít fyzické i právnické osoby. Není nutné z tohoto úvěru kupovat nové auto. Úvěr na auto od Home Credit je od 30 000 Kč. Přímá platba při koupi vozidla je různě velká. Začíná už od 0%. Výše splátek je flexibilní podle splátkového kalendáře.

Kreditní karty

Kreditní karty jsou v současné době oblíbeným platebním nástrojem a mimo jiné je nabízí i Home Credit.

Podmínkami pro získání kreditní karty je věk nad osmnáct let a stálý příjem. Pro zřízení karty nebudete potřebovat ručitele.

Kreditní karty od Home Credit jsou určené na platby v obchodech v zahraničí i v České republice a také na výběr z bankomatu, popřípadě i pro platby na internetu.

Splatíte-li finanční závazky související s kreditní kartou v bezúročném období, nebudete platit žádné úroky. To je principem všech kreditních karet. Pokud to nezvládnete, počítejte s tím, že úroky jsou vyšší.

Home Credit nabízí tyto kreditní karty: Premia kartu Home Credit, Clubcard kreditní kartu Premium, Premia kartu České pojišťovny a Nákupní kartu Premia.

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček představuje sloučení více finančních závazků do jednoho. S tímto nástrojem přišla první GE Money Bank a v současné době najdete konsolidaci neboli spojení půjček v nabídce mnohých bankovních i nebankovních společností. Nabízí ji i Home Credit.

Spojením půjček se závazek stává nejen přehlednější, ale také si můžete nastavit nižší splátky a přináší i další výhody.

Home Credit konsoliduje půjčky v souhrnné výši od 30 000 do 300 000 Kč. Pro vyřízení předkládáte dva doklady totožnosti a údaje k půjčkám, jež chcete sloučit.

Pojištění k finančním produktům Home Credit

Home Credit poskytuje různé pojištění k produktům, které nabízí. Konkrétně jde o pojištění výdajů k půjčce, pojištění výdajů k nákupu na splátky a pojištění výdajů ke kartě. Díky tomu minimalizujete dopady v případě nemožnosti finanční závazky splácet. Pojistit se také můžete proti zneužití kreditní karty v případě ztráty či krádeže. Samozřejmě k úvěru na auto si také může sjednat povinné ručení a havarijní pojištění.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články