Jak si půjčit přes SMS - rychlá půjčka přes mobil

13.11. 2013 • Půjčky a hypotéky

Každý rok se spousta lidí dostává do situace, kdy si potřebuje vypůjčit nějaký obnos peněz. V takovou chvíli se hodně cenní rychlost a spolehlivost doručení peněz. Většinou totiž nikdo nepotřebuje půjčku, u které mu peníze budou vyplaceny třeba i s ročním zpožděním. Ten, kdo hledá možnost vypůjčení, se samozřejmě setká s možností hypotečního úvěru, ale jeho vyřízení a schválení trvá nějaký čas, navíc půjčená suma bývá mnohokrát vyšší, než si zrovna člověk chce narychlo vypůjčit. 

Ve chvíli, kdy člověk opravdu jenom potřebuje peníze, aby vyšel do konce měsíce, není zapotřebí získávat obrovský objem peněz, ale je velmi důležité, aby půjčka proběhla expresně. Přesně za takovými účely vznikly na trhu SMS půjčky, jejichž vyřízení se dá udělat poměrně svižně a pohodlně během několika málo kroků.

Základy pro půjčku přes SMS

Dopředu byste si měli připravit mobilní telefon a občanský průkaz. Chybět by neměl ani přístup k internetu. Nejprve se zaregistrujte u zvolené společnosti, která poskytuje SMS půjčky. Ve většině případů na internetu narazíte na formulář, do něhož se vyplní pouze několik málo základních údajů. Většině společností postačí vyplnit jméno a příjmení, rodné číslo, číslo telefonu, číslo občanského průkazu, e-mailovou adresu a občas také korespondenční adresu. Během registrace vyplníte požadovanou cifru a po odeslání formuláře proběhne základní ověřovací komunikace. Poté už se dá přistoupit k vyřízení žádosti. 

Pokud veškeré potřebné podklady vyplníte dobře, nemusíte se bát, že by půjčka nebyla poskytnuta. Jestliže už byla registrace udělána v dřívější době, ušetří se tím čas při registraci a získáte také několik výhod. Můžete si vybrat o něco vyšší půjčku, na níž máte jako již ověřený a aktivní zákazník nárok. Otevírá se tím také v mnoha případech možnost nechat si zaslat finance rovnou na účet. I přestože jste vyplňovali registrační formuláře, jedná se o půjčky bez registru, což znamená, že i kdyby jste v minulosti neplatili nějaké dluhy a náhodou se kvůli tomu ocitli v registru dlužníků, nebude to mít na zapůjčení peněz žádný vliv. V podstatě jediné, co je při SMS půjčce důležité, je správné vyplnění údajů při žádosti o půjčku.

Dokončení SMS půjčky

Jako další si budete muset vybrat termín či délku splatnosti zvolené půjčky. Podle svojí potřeby si tedy můžete nastavit čas, jaký potřebujete nebo jednoduše budete chtít pro splacení dlužné částky. Doba většinou bývá od jednoho dne až do jednoho měsíce. Možností se nabízí poměrně velké množství. Po komplexním vyplnění žádosti už nezbývá nic jiného, než hotovou žádost odeslat a čekat na její potvrzení. SMS půjčka je nejenom bez registru, ale v drtivé většině případů také nebankovní. A nebankovní půjčky se poskytují, protože bankovní instituce takové půjčky jednoduše neumožňují. 

Tento druh nebankovních půjček pochází od specializovaných firem, jež se právě tímto rychlým způsobem půjčování financí zabývají. Právě díky tomu není podstatné, jestli jste nebo nejste zapsáni v registru. Nyní už zbývá jenom počkat, až přijde pošta nebo až přijdou peníze přímo na účet. Protože se jedná o skutečně rychlé půjčky, peníze k zájemci putují zhruba čtyřiadvacet hodin, což je opravdu uspokojivá lhůta. A právě rychlost činí z SMS půjčky to, proč si jí stále více lidí bere a zákazníci jsou se službami spokojení.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články