Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů

05.12. 2013 • Půjčky a hypotéky

Jestliže se ocitnete v tíživé finanční situaci a hledáte možnost, kde si narychlo vypůjčit několik tisíc korun, které následně využijete na neočekávané výdaje, pak pro vás se hodí nějaký typ rychlé půjčky. 

Jednou z možností je Omegapůjčka, který je poměrně jednoduše dostupná pro každého zájemce. Veškeré potřebné náležitosti se v případě Omegapůjčky dají vyřídit snadně přes internet a SMS během několika momentů. Krátkodobá rychlá Omegapůjčka je dostupná pro všechny a není zapotřebí dokládat ani výši příjmů, ani nic dalšího. 

K vypůjčení peněz si vystačíte s obyčejnou registrací na internetových stránkách. Takto jednoduše můžete získat krátkodobou rychlou půjčku až na třicet dnů, kdy si od společnosti Omega Financial můžete vypůjčit až pět tisíc korun a nikdo se nebude vyptávat, na co byly peníze použity. Společnost si vystačí pouze s tím, když jí vrátíte vypůjčené finance a nějaké ty úroky navrch.

Výhodnost Omegapůjčky

Omegapůjčka je vhodná, protože si snadno můžete vybrat, kolik peněz právě potřebujete vypůjčit, na jak dlouhou dobu si je chcete vzít a okamžitě zjistíte, kolik zaplatíte za poplatky. Nikde nebudou žádné skryté poplatky a okamžitě byste měli vidět konečnou sumu ke splacení. Noví klienti musí vyplnit několik otázek ve formuláři a následně odešlou žádost přes internet. Posléze přijdou další instrukce v e-mailu a žadatel musí potvrdit svojí žádost pomocí SMS zprávy. Pak už jenom stačí poslat společnosti Omega Financial symbolickou jednu korunu na bankovní účet, což funguje jako ověření nového zákazníka. 

Tím se účet aktivuje a brzy může klient čekat na svoje vypůjčené finance, které následně může využívat dle libosti. Jedná se v podstatě o klasickou půjčku před výplatou, když člověk nemůže do konce měsíce vyjít s penězi. Mezi výhody této půjčky patří rychlost sjednání, svižné odesílání peněz na účet, žádné skryté poplatky nebo také to, že půjčka se dá sjednat každý den v týdnu. Ke schválení půjčky běžně dochází během čtvrt hodiny a během další chvíle máte potřebné finance na bankovním účtu. Pro nové zákazníky platí omezení půjčení peněz do maximální výšky tří tisíc korun, zatímco opakované půjčování u Omega Financial vede k možnosti půjčení až pěti tisíc korun. Další výhodu Omegapůjčky lze spatřovat v tom, že společnost dává možnost vypůjčení peněz opravdu každému, takže není zapotřebí dodávat žádné doklady o výši příjmů.

Omegapůjčka je zkrátka velice zajímavou příležitostí, když potřebujete narychlo půjčit třeba na konci měsíce, nebo při nutnosti zakoupit nějaký neočekávaně rozbitý domácí spotřebič, na který zrovna nemáte připravené peníze. U bankovních institucí nemůžete obdobný typ půjčky očekávat, protože na tak krátkou dobu a nízkou sumu si většinou vypůjčit nemůžete. Navíc banky většinou vyžadují velké množství informací, výpisů a ověření, takže půjčka zpravidla nějakou dobu trvá a není tak časově flexibilní. V tom tkví velká výhoda krátkodobé rychlé půjčky na třicet dnů - můžete si na krátkou dobu vypůjčit menší sumu, kterou během měsíce splatíte. Půjčit si můžete v rozmezí od pěti set do pěti tisíc korun na dobu sedmi až třiceti dní.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Půjčky a hypotéky'
Tipy na jiné články