Služební cesta? Usnadněte si létání z letiště Praha!

26.04. 2022 • Tipy a rady

Jezdit na služební cesty je náročné, proč si tedy neusnadnit práci dobrou přípravou předem? Samozřejmě je nezbytné mít zajištěnou letenku a ubytování v cílové destinaci, perfektně připravené podklady, ve kterých nechybí smlouvy, přílohy nebo katalogové listy. Bezpodmínečně nutné je mít nachystanou elektroniku včetně dobitých baterií k notebooku, tabletu a smartphonu. Je tolik věcí, na které je důležité nezapomenout. O to méně chce každý myslet na parkování na letišti nebo na poslední chvíli shánět volné místo v parkovacím domě. Řešení je přitom nasnadě!

Stres při parkování? Nikdy!

Každý, kdo pravidelně létá z letiště v Praze, zná situaci ohledně parkování. Parkovacích míst je pomálu, k tomu zaparkovat SUV nebo větší auto bývá problémem. Míst se nedostává nebo zbývají jen taková, která jsou úzká, případně nešikovně položená, dokonce na střeše, kam praží slunce. Další možností je využití parkovišť v dosahu, to však znamená přijet o hodinu i více předem na dané místo a přesunovat se shuttle busem nebo svozem, což není praktické ve večerních, nočních nebo časně ranních hodinách. Výhodné parkování na letišti přitom existuje.

Odbavení za pár minut

Smile Parking nabízí parkování přímo na letišti včetně maximálního komfortu, kdy stačí zastavit před parkovacím domem a o vše se již postarají profesionálové, kteří vůz zaparkují dle objednávky a postarají se o jeho vyčištění nebo o dohuštění pneumatik. Veškeré úkony navíc probíhají zcela bezkontaktně včetně předání vozu při odletu i při příletu, služba je tak bezpečná i s ohledem na onemocnění COVID-19. Vzhledem k automatizaci je proces předání vozu současně velmi rychlý a z letiště lze odjet po příletu během chvilky.


Zajištění po internetu

Jak službu objednat? Rezervujte z pohodlí domova nejen parkování v krytém nebo venkovním parkovišti, ale objednejte si služby na míru podle svých potřeb. Platbu lze provést taktéž online, zaparkovat lze 24 hodin 7 dnů v týdnu, o vůz je vždy dokonale postaráno. Vy se tak můžete soustředit jen a pouze na pracovní záležitosti a nechat praktické záležitosti v souvislosti s autem na někom jiném. Služba valet parking je nadto maximálně výhodná, 8denní sazba začíná na 890 Kč v zimní a na 990 Kč v letní sezóně.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články