Stavební spoření bez poplatku

25.12. 2014 • Spoření

Stavební spoření je jednou z nejlepších možností, jak zhodnotit bez větších rizik své volné finanční prostředky. Díky stále ještě poměrně vysoké státní podpoře a možných zvýhodňujících prémiích u poskytovatelů stavebního spoření se jedná o skvělou příležitost. Stavební spoření je prakticky bez rizika. Můžete najít i stavební spoření bez poplatku.

Čmss

Českomoravská stavební spořitelna nabízí vysoké zhodnocení vašich vložených prostředků, podporu od státu až 2000 korun za rok, dokonce i prémie za vysoké vklady. S českomoravskou stavební spořitelnou můžete zhodnocovat úspory a vytvářet si rezervu pro svou budoucnost a pro budoucnost svých dětí.

Komu se hodí stavební spoření? Spoření od českomoravské stavební spořitelny se hodí hlavně pro děti, kterým můžete spořit už od mladého věku, stavební spoření vám dokáže zajistit příjemné stáří a hodí se i jako optimální prostředek k financování vlastního, nebo budoucího bydlení. Minimální měsíční vklad je 1000 korun, pokud budete přispívat více peněz, můžete dostat prémii až 5% zhodnocení ročně za vysoké vklady na stavební spoření.

Raiffeisen

Stavební spořitelna Raifdeisen je jedna z velmi kvalitních spořitelen v české republice, nabízí výhodné služby pro lidi, kteří se rozhodnou zhodnocovat peníze prostřednictvím stavebního spoření. U raiffeisen banky vás čeká nadprůměrné zhodnocení vašich úspor a díky zákonnému pojištění budou vaše peníze vždy a po celou dobu spoření v tom největším bezpečí. Raiffeisen nabízí pojištění vkladu až do 100 000 EUR. Naspořené prostředky u raiffeisen stavební spořitelny můžete využít například na financování nového bytu, či domu, můžete s ním zrekonstruovat stávající bydlení, nebo si taky můžete se stavebním spořením vytvořit finanční rezervu, kterou lze dále zhodnocovat.

Stavební spoření u raiffeisen nabízí úrok z vkladů až 1,5 procenta ročně s garancí až na 6 let. Průměrný celkový roční výnos se může pohybovat až na velmi příjemných 4,7 procenta ročně. Taky nabízí možnost čerpání výhodného úvěru s pevným úrokem od 2.99 procenta ročně. K tomu navíc dostanete od raiffeisen státní podporu až 2 000 korun ročně a profesionální služby finančních poradců od raiffeisen stavební spořitelny.

Stavební spořitelna české pojišťovny

Stavební spoření od stavební spořitelny nabízí taky velmi pěkné výhody a zhodnocení. Dokonce jedno z nejvýhodnějších na trhu, které je velmi bezpečné a nabízí řadu jistot, nejen pro mladé ale pro jakoukoliv věkovou skupinu, která chce zhodnocovat své prostředky přes stavební spoření. Proč u buřinky? Stavební spoření od buřinky od stavební spořitelny české pojišťovny dovoluje zhodnocené peníze použít na cokoliv, garantuje velmi vysoké zhodnocení vkladu až 3.4 procenta za rok a to jen díky státní podpoře a úrokům od buřinky. Státní  podpora je až 10 procent z ročního optimálního vkladu kolem 20 tisíc korun. Vklady jsou bezpečně uložené a jsou ze zákona pojištěny zajišťovnami. Peníze můžete taktéž použít na rekonstrukci stávajícího nebo výstavbu nového domu, či jen jako finanční podporu na důchod.

sdílejte článek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Spoření'
Tipy na jiné články